David, Vojtek, Tina: Jak se těší na Hlas ČeskoSlovenska?

Hlas ČeskoSlovenska
Zdroj: Oficiální zdroj

Již v neděli 12. února startuje Hlas ČeskoSlovenska, nová hudební televizní show. Těšíte se? Vyzpovídali jsme kouče a moderátorku nové show, jak se těší oni.

Moderátory Hlasu se znovu stala osvědčená superstarová dvojka Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina. Jak se právě Tina těší na novou show a v čem podle ní bude jiná než moderování Česko Slovenské SuperStar?

 

"Je to jednodušší už proto, že vím, co čekat od Leoše," usmívá se populární moderátorka. "Už je to pro mne lehčí, protože tréma je pryč."

 

Hlas ČeskoSlovenska je jiný také v tom, že šanci prosadit se v něm mají jen skutečně talentovaní zpěváci. Tady není šance pro Hvězdnou pěchotu, Hlas dává šanci jen lidem, kteří skutečně umějí zpívat. "Někteří jsou vážně hodně dobří, někdy mne to až mrzí, jak jsou dobří, protože já jsem hlavně zpěvačka a tady mi roste konkurence," vtipkuje Tina.

 

Podívejte se na rozhovor s Tinou:

 

 

 

Show bude mít díky svému formátu trochu jiný ráz, Tina ho nazvala až trošku sportovním. Diváci se mohou těšit na napětí, ale i pořádnou dávku citů. "Jsou tam krásné emoce," zve ke sledování Tina.

 

Do zákulisí nás nechala nahlédnout i dvojice koučů Michal David a Pepa Vojtek. Samozřejmě nás zajímalo, jak se čtyři porotci – ještě spolu s Darou Rolins a Rytmusem – dokázali shodnout.
 

"Já měl docela zajímavé potyčky s Rytmusem, ale samozřejmě v dobrém," připustil Michal David. "Ale když o někoho máš zájem, musíš se o něj rvát," dodal. Koučové si totiž z hlasů, které je zaujmou, vybírají své favority, a ty budou v průběhu soutěže koučovat.

 

ČTĚTE SI TAKÉ:

Exkluzivní ochutnávka: Tohle je Hlas ČeskoSlovenska!

 

Co vlastně kouče přivedlo k rozhodnutí zasednout v porotě? "Kdyby to bylo o urážení, tak bych do toho nešel," vysvětluje Pepa Vojtek. "Na soutěži se mi líbí, že je veselá, je to sranda, jde o to, se pobavit." Tady už není Hvězdná pěchota, je to jen o skutečných talentech.

 

Jak bude soutěž a vyřazování probíhat, přibližuje Michal David a Josef Vojtek v tomto rozhovoru:

 

 

hel krasna.cz/tn.cz