EXKLUZIVNĚ: Nový klip k 3D muzikálu V PEŘINĚ nahrála skupina Kabát!

V novém klipu k prvnímu českému 3D filmu V peřině se překvapivým způsobem představuje postava Karla Rodena. Klip vznikl ke skladbě Schody od skupiny Kabát, která píseň složila speciálně pro film.

Její název a text není náhodný. Vznikla totiž pro potřeby scénáře filmu tak, aby do něj přesně zapadla.


Díky písni Schody si diváci filmu uvědomí, že postava Karla Rodena nejen, že trpí závratí a strachem z výšek, ale i to, že je bojovník a frajer. "Prosim tě, co bych pro Tebe neudělal,“ říká světácky a s respektem hledí na schody, po nichž má vystoupat až do podkroví.

 

Více o filmu na: www.vperinach.cz


Ukázky z filmu ve videoklipu, ukazují, že Karel Roden, jeden z našich nejlepších herců velkých a náročných charakterního herce nebo zloduchů z Hollywoodských filmů, všechny překvapí. V hudební komedii patří jeho postava k těm nejzábavnějším a Karel Roden bude své fanoušky šokovat komickou rolí v extravagantním kostýmu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lucie Bílá pokřtila nový singl a videoklip k filmu V peřině. Peřím
 

"Herecký klíč k postavě jsme našli během dvouhodinového rozhovoru s Karlem na place na začátku natáčení. Všichni nás nervózně upozorňovali: "Na to teď není čas! Musíme točit!“ Ale my jsme si během těch dvou hodin povídání v kostýmech a v kulisách řekli, že do komedie půjdeme naplno,“ říká režisér filmu F. A. Brabec.


Film V peřině je hudební komedie v rozverném letním stylu Mamma Mia. V uvolněné atmosféře, kdy všichni tančili rock´n´roll a po ulicích jezdily růžové cadillacy, ožijí dobré i zlé sny, které se ukrývají v našich peřinách. Hudební dobrodružství pak vyvrcholí přímo v magickém polštářovém světě snů.První český film, který vznikal kompletně ve formátu 3D vstoupí do českých kin 16. června. Už před tím se představí na mezinárodním filmovém festivalu ve Zlíně a mezi první předpremiérové diváky filmu budou patřit lidé v Písku, kde se snímek V peřině natáčel a kam ho 2. června přijede uvést delegace k filmu v čele s Lucií Bílou.


 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Tisková zpráva