EXKLUZIVNĚ: První záběry z nové koncertní show Chinaski!

Skupina Chinaski chystá na letošní jaro velké turné po slovenských a českých městech. Podívejte se jako první na exkluzivní záběry z nové koncertní show skupiny.

Chinaski se po letech koncertování v halách a na stadionech vracejí do menších prostor. "Celé turné se odehraje v malých sálech pro maximálně tisíc lidí. Moc se na to těšíme, protože po velkých halách, kde ani nevidíte na lidi, nás čeká těsný kontakt s posluchači," říká zpěvák skupiny Michal Malátný.

 

PODÍVEJTE SE

Sestřih koncertu Chinaski, vysílaného na serveru tn.cz

 

Kapela odstartuje jarní turné už 25. března na Slovensku, 2. dubna si pak na otočku odskočí do Anglie. České fanoušky pak skupina potěší poprvé 7. dubna na koncertě v Litoměřicích. Následovat budou další štace. Turné Chinaski zakončí účastí na festivalu v Žamberku 10. června. "Vybrali jsme nové písničky. Na koncertu odehrajeme téměř celou novou desku "Není na co čekat", druhou část písniček tvoří výběr z méně známých skladeb a dojde i na známé hity," tvrdí Malátný.

 

Generálku mají za sebou

 

Neoficiální koncertní ochutnávka už ale byla k vidění. Kapela si totiž druhý jarní den vystřihla koncertní generálku ve Velkém Meziříčí, kde před tím několik dní pilně zkoušela. "Je odsud firma, která nám zvučí a osvětluje koncerty, tak jsme si generálku dali tady," vysvětluje Malátný.

 

A fanoušci kapely se mají skutečně na co těšit. Chinaski totiž hrají v plné síle a navíc mají za sebou i pozitivní ohlasy na poslední desku. "Asi se nám povedlo udělat dobré písničky. Jsme sehraní, baví nás to a užívají si to i lidi," tvrdí zpěvák.

Dušan Vrbecký