EXKLUZIVNÍ VIDEA: Hvězdy Hvězdné pěchoty TRÁPÍ VAŠE UŠI I OČI...

V pondělí večer dostanou v SuperStar prostor neumětelové z Hvězdné pěchoty. Připomeňte si, čím vaše bránice polechtaly generálové pěchoty z minulých let.

Pořad Česko hledá Superstar byl sice převzatý ze zahraničí, ale Češi do něj přidali několik vlastních věcí, které původní formát neměl. Jednou z nejvýraznějších inovací byla Hvězdná pěchota. Podívejte se na generály a jejich podřízené z minulých let.

 

Pop Idol či American Idol pochopitelně ve svých dílech z castingů ukazuje i hříšníky, kteří se pokusili před porotou zapět, i když jim nebylo naděleno hudební nadání, ale v Česku a na Slovensku se z toho stala druhá soutěž.

 

ČTĚTE TAKÉ:

EXKLUZIVNÍ VIDEA: Ochutnávka Hvězdné pěchoty

 

Vedle hledání Superstar se v Česku vždy hledá i generál Hvězdné pěchoty. V každém ročníku se našlo adeptů více než dost. Nedostatek talentu jde často ruku v ruce s nedostatkem soudností a maximální drzostí; mnohdy se ale dostavili i lidé, kterým jejich okolí tvrdilo, že jsou úžasní zpěváci a oni pak v dobré víře předstoupili před porotu a předvedli tristní výkon.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Druhá Anička Dajdou nalezena

Ošklivka s božským hlasem hvězdou reality show. DALŠÍ ÚLETY

Z hvězdného pěšáka je SUPERSTAR! Příběh Williama Hunga

 

Anička drank tů mač last najt

 

Generálkou první Hvězdné pěchoty se stala Anna Gleisnerová přezdívaná Anička Dajdou – podle zpěvačky, jejíž píseň zpívala, i podle velmi neumělé angličtiny. Anna se ke své smůle pustila do hádky s porotou a na něco takového jsou diváci citliví. Ihned začaly vznikat spousty parodií – jak audiovizuálních, tak jen obrazových. Anička byla prvním člověkem ze Superstar, který brzy pocítil, co je to negativní kult. Také ukázala řadě svých následovníků, že hádáním, žalobami a mediálními útoky se nic nezmůže.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

ANIČKA DAJDOU: Mám talent na vše!

 

Zdá se, že se další hvězdní pěšáci z Aniččina příběhu poučili, protože i když se o nich v médiích hojně psalo, po několika týdnech šílenství okolo nich utichlo a dnes už si řadu z nich možná ani nepamatujeme.

 

PSALI JSME:

Anička Dajdou přišla na casting SuperStar

 

Ticho se valí z repráků

 

Ovšem nepamatovat si takovou hvězdu jako je Štěpán Turek, to by byla velká chyba. Mladík, který ve skutečnosti na casting přišel hledat zpěváka pro svoji skupinu, se nechal přemluvit a šel před porotu s vlastní skladbou Velká diskotéková stávka (pozdějí známá spíše jako Stávka dýdžejů). Osobitý vzhled i interpretace skladby spolu s nepříliš dobrou výslovnosti Štěpána rovněž vynesla na post generála Hvězdné pěchoty. Na rozdíl od Aničky Dajdou vzal celou záležitost s humorem a generálskou zástavu si slavnostně převzal za účasti televizních kamer.

 

 

Bum bum, dž dž dž, dž dž bum bum dž dž dž!

 

I třetí řada českého hledání Superstar přinesla řadu exotů ve Hvězdné pěchotě. Od počátku v ní ale kraloval Štěpán Fadrný se svojí interpretací skladby Sonne od skupiny Rammstein. Jeho údery do čela a emotivní "zpěv" diváky zaujaly natolik, že se Štěpán jako první z hvězdných pěšáků dostal i na velké pódium ve finále Superstar. Málokterý člen Hvězdné pěchoty se dočkal vystoupení v hale s tisíci diváků. Štěpánovi Fadrnému se to podařilo díky tomuto výkonu:

 


Podívejte se na Štěpánovo vystoupení na velkém podiu

 

 

Domu, pijeme domu

 

Fenomén Kandráč. Znali ho už ve Slovensko hľadá Superstar a dorazil i do společné Česko Slovenské Superstar, aby předvedl, jak dokáže v reálném čase pracovat s písňovým textem. Specialitou Ivana Kandráče je totiž "přetextování" písní. Skladby, které zpívá, zpívá tak nějak "přibližně". Slova jsou jen podobná těm originálním a vzniká něco tak úchvatného, jako je na následujícím videu. Ivan Kandráč se po právu stal čtvrtým generálem Hvězdné pěchoty a i on si mohl užít vystoupení ve velkém Finále.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z toho vám upadnou uši! Hvězdná pěchota zahraničních SuperStar
Z hvězdného pěšáka je SUPERSTAR! Příběh Williama Hunga
 

 

Jasně volé!

 

Někteří lidé mají hroší kůži a i když je vyhodíte dveřmi, vrátí se oknem. Takový je i Ernest Lieskovec, který zkoušel štěstí na Slovensku i v Česku a jehož Tři čuníci ze třetí řady Česko hledá Superstar se staly legendárními, stejně jako jeho svérázný tanec i debata s porotou.

 

 

Do ČeskoSlovenské Superstar samozřejmě dorazil také, v pyžamu, koupací čepici, se zlatými konfetami a tvrzením, že je novou pohádkovou bytostí. Jak Paľo Habera, tak Ondřej Hejma ho už z dřívějších řad dobře znali, a protože byl Ernesto posledním soutěžícím jednoho castingového dne, rozhodli se, že už s ním nebudou ztrácet čas. I díky chování poroty tak vzniklo jedno z nejoriginálnějších zakončení castingových dílů, jaké jsme v Superstar mohli vidět.

 

 

Pouť na kolech

 

Prapodivných zpěváků a tanečníků jsme v Superstar mohli vidět kvanta. Málokterý ale lidem tak utkvěl v paměti jako Lukáš Kovář, který se do zpěvu i tance opravdu opřel, a i když si za svůj výkon zasloužil místo v Hvězdné pěchotě, přesto lidé jeho nadšení a nasazení obdivovali. On byl navíc jedním z mála, který se poté, co porota jeho výkon sepsula, s porotci nehádal, nevyhrožoval jim, že jim za pět let přijde omlátit zlatého slavíka o hlavu, a svůj ortel pokorně přijal.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kanadská Superstar: Místo zpěvu prd!

 

Limonádový Joe v akci

 

Na závěr má přijít něco romantického, a tak zavzpomínáme na nenapravitelného romantika Milana Kubu. Chlapec s kytarou a v klobouku, vypadající jako inkarnace Limonádového Joe, zpíval neskutečně příšerně. Na profesoru Eduardovi Klezlovi je vidět, že by nejraději zahodil své uši hodně daleko. A to – naštěstí – bylo v pravidlech zakázáno doprovázet se na hudební nástroj. Kdyby totiž Milana nechali hrát, ke svému překvapení by zjistili, že on na kytaru vůbec hrát neumí. V zákulisí jej totiž Leoš Mareš požádal, aby zahrál i zazpíval. Milan uchopil hmatník kytary jako prase kost, a aniž by měnil akordy, plácal rukou do strun rozladěného nástroje a zpíval stejně jako na tomto videu:

 

 

PSALI JSME:

Stovky zájemců se hrnuly na casting na SuperStar! Talenti i Hvězdná pěchota

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

A připomeňme si i Hvězdnou rotu ze Slovenska

 

A na závěr tu máme ukázku dvou talentů, kteří se však generály Hvězdne pěchoty nestaly.

 

Kdo se stane generálem letošní Hvězdné pěchoty? Adepty si můžete prohlédnout již v pondělí večer.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SUPERSTAR: Bída v Košicích a možná nový Chodúr v Praze

Scalexova gilotina: Zázraky se dějí. I v SuperStar

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / scx