Fáma o smrti DJ Tiësta se šířila nejen na internetu, šlo o promo na koncert?

DJ Tiesto
Zdroj: oficiální zdroj
Internetem proběhla zpráva o smrti DJ Tiësta (na snímku), ukázalo se, že DJ žije.

Holandský DJ a producent Tiësto dementoval informaci, že měl zahynout při automobilové nehodě v Kalifornii. Zpráva se šířila na internetu i některými médii.

Mnoha fanouškům celosvětově populárního holandského DJ a producenta zatrnulo, když si v komunikační službě přečetli, že zemřel při nehodě na kalifornské dálnici číslo 80. Údajně ztratil kontrolu nad svým autem a havaroval.

 

Jeho příznivci si mohou oddechnout: DJ, vlastním jménem Tijs Michiel Verwest, okamžitě tuto mylnou informaci dementoval. Na svém blogu napsal: "Je milé si číst, že lidi můj život zajímá. Jsem rád že žiji a že mě máte rádi." Ve zvláštním prohlášení dodal, "Já nevím, odkud tyto příběhy pocházejí. Jsem velmi živý a těším se na zbytek turné."

 

Tiësto v Marbelle pracuje na novém albu a ve středu slavil vítězství holandského národního fotbalového týmu nad Uruguayí.

 

Úplně ta samá informace se internetem šířila v září před čtyřmi lety.

 

Ihned po vydání zprávy se objevily spekulace, že může jít o podivný marketingový tah jeho PR managementu, který má  zvýšit prodej vstupenek na jeho další koncert.

 

Tranceový set DJ Tiësta Athena zahájil v roce 2004 olympijské hry v Athénách.

 

PODÍVEJTE SE:

Skladb Athena zahájila v roce 2004 olympijské hry v Řecku

 

PODÍVEJTE SE:

Hudební ukázky tvorby DJ Tiësta

DJ Tiësto feat BT Break my fall

Adagio for strings

Love comes again

Trafic

Powermix

muf TN.cz