George Michael bojuje o život. Má zápal plic

Zpěvák George Michael bojuje ve vídeňské nemocnici o život. Na speciální lůžko ho upoutal rozsáhlý zápal plic. Podle některých zdrojů měl navíc i problémy se srdcem.

Devětačtyřicetiletý George Michael se nesmí vůbec hýbat. Jakýkoliv pohyb zatěžuje jeho velmi oslabené plíce. Leží na jednotce intenzívní péče upoutaný na lůžko, které je vybaveno celotělovými dlahami se speciálním držákem hlavy a rotací lůžka podle podélné osy. To vše má ulevit jeho oslabeným plicím.

 

Michael na začátku zanedbal zánět horních cest dýchacích a ten přerostl v zápal plic. V několika mediích se dokonce objevila informace o prodělaném srdečním infarktu, ale to nikdo oficiálně nepotvrdil.

 

"Michael je nemocný. V této části Evropy je nyní velmi chladno a dostal zápal plic. Nemoc polevuje, ale musí stále odpočívat," uklidňoval vyděšené fanoušky jeho mluvčí.

 

George Michael onemocněl krátce před vídeňským koncertem. Ten byl krátce před začátkem přesunut na jiný termín. Stejný osud potkal i koncerty ve Štrasburku a ve Wallesu.

 

George Michaela na jeho podzimním turné doprovází Český národní symfonický orchestr. Před pár dny George Michael koncertoval i v pražské O2 aréně.


PSALI JSME:

ÚSPĚCH! Hvězdný George Micheel za doprovodu českého orchestru!

 

PODÍVEJTE SE:

V listopadu vystoupil George Michael i v Praze

tn.cz / muf