LEGENDA V ČESKU! Britští Whitesnake se vrací!

Do Česka se v listopadu vrátí britští Whitesnake, zahrají ve Frýdku-Místku.

Britská hard-rocková legenda Whitesnake se v rámci svého turné k novému albu Forevermore zastaví v České republice letos ještě jednou. Kapela zahraje 27. listopadu ve Sportovní hale ve Frýdku-Místku, agenturu Mediafax o tom v pátek informovala PR manažerka Kateřina Dědková.

 

Návštěvníci koncertu se mohou pravděpodobně těšit na obdobný koncertní program sestavený nejen z písní z nového alba (např. Steal Your Heart Away nebo Love Will Set You Free) ale i největších hitů Give Me All Your Love či Love Ain't No Stranger.

 

"Vstupenky jsou v prodeji v distribuční síti Ticketportal. K dispozici jsou dva typy lístků – k stání u pódia za 750 korun, všechny ostatní vstupenky k stání stojí 550 korun" uvedl pořadatel koncertu Borek Jiřík.

 

Skupinu Whitesnake založil v roce 1977 ve Velké Británii bývalý zpěvák Deep Purple Dave Coverdale, který jako jediný z původní sestavy působí v kapele dodnes. V průběhu let skupinou prošel nespočet hvězd, jako například bývalý klávesista Deep Purple Jon Lord či bubeník působící ve stejné formaci Ian Paice, bubenická legenda Cozy Powell (The Jeff Beck Group, Black Sabbath), irský kytarista Vivian Campbell (Def Leppard, Thin Lizzy) nebo kytarový mág Steve Vai.

 

Za svoji existenci vydali Whitesnake 11 alb, z nichž jich více jak polovina dosáhla platinového prodejního statutu.

 

Velké oblibě se Whitesnake těší i u tuzemského publika, ke kterému se rádi vrací. Poprvé zde vystoupili v roce 1997 v rámci turné k albu Restless Heart, naposledy letos v červnu v Praze na společném koncertě s Judas Priest.
 

Mediafax