Na pražském koncertu P!NK vystoupí jako hosté interpreti Butch Walker nebo Good Charlotte

P!NK
Zdroj: TV Nova
Americká zpěvačka P!NK a její karnevalová bouře již v úterý na fotbalovém stadionu v pražském Edenu

Americká zpěvačka P!NK, která bude koncertovat 20. července v pražské Synot Tip Areně, si jako předskokany pozvala muzikanta Butche Walkera, kapelu Good Charlotte nebo domácího interpreta Xindla X.

P!NK přijede do Prahy v rámci svého turné Funhouse Summer Carnival Tour 2010. Fotbalový stadion v Edenu se pro fanoušky otevře v 16 hodin. Od 17:15 vystoupí Xindl X s Olgou Lounovou, poté se představí americký muzikant Butch Walker a po 45 minutách ho na scéně vystřídá americká pop punková skupina Good Charlotte. Koncert hlavní hvězdy večera, americké zpěvačky P!NK, by měl odstartovat ve 20:15. Hlavním partnerem je TV Nova.


ČTĚTE TAKÉ.

TV NOVA vás zve na koncert P!NK, už 20. července v Praze

 

 

Ceny vstupenek se pohybují od 850 do 1490 korun.

 

Zpěvačka P!NK, vlastním jménem Alecia Moorová, se narodila 8. září 1979 v Doylestownu v USA. V roce 2000 vydala debutové album Can’t Take me Home, kterého se prodalo na čtyři miliony kusů. Poté následovala deska Missundaztood, která se stala s 11 miliony prodaných nosičů zpěvaččiným nejprodávanějším albem, dále pak titul Try This a I'm Not Dead, ze kterého pocházejí například hity Stupid Girls a Dear Mr. President.

 

PODÍVEJTE SE NA KLIP ZPĚVAČKY P!NK:


P!NK u nás poprvé vystoupila 1. srpna 2004 a její koncert zhlédlo více než 5600 diváků. V České republice P!NK koncertovala již celkem třikrát. Naposledy se tuzemskému publiku představila v listopadu minulého roku v beznadějně vyprodané O2 Aréně.

 


 

Tisková zpráva TV Nova Mediafax