Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Boj o finále SuperStar začal! Holky ZAZÁŘILY i POHOŘELY!

Poslední semifinálové kolo soutěže Česko Slovenská SuperStar je tu. Dívky zazpívaly romantické balady. Některý se vystoupení velmi podařilo. U jiných to byl naprostý propadák.

Pro své oblíbené soutěžící hlasujte až do pondělního rozhodnutí na telefonním čísle 906 06 13, každý z nich má tvar SMS STAR (mezera) a číslo, které si vylosoval. Čísla dívek najdete také v tomto článku.

Sleduj SuperStar a vyhraj 100 000 korun!

 
Nezapomeňte, už v pondělí budeme opět vyřazovat. Vypadne jedna Češka a jedna Slovenka. Podpořte proto svoji oblíbenkyni.
 
V pondělí 4. dubna budeme opět svědky napínavého, nemilosrdného, ovšem v rámci show nezbytného kola Rozhodnutí a dozvíme se, kteří čtyři soutěžící budou následovat již vyřazenou Dorotu Dragulovou, Sáru Milfajtovou, Lukáše Ondruše, Tomáše Jurenku, Petru Huliakovou, Janu Karasovou, Marcela Dragúňa a Honzu Ráčka.
 
ČTĚTE TAKÉ:
 
 
 
SLEDOVALI JSME ON-LINE:
 
22:25 Semifinalistky zazpívají na závěr přenosu společnou píseň Haleluja se zpěvačkou Debbie.
 
 
22:16 Monika Povýšilová zabojuje o finále s písničkou od Whitney Houston I Have Nothing. Posílejte jí hlasy ve tvaru STAR 5.
 
 
Rytmus Moniku pochválil, neměl žádné výhrady k jejímu vystoupení. A obdiv sklidila i od Gábiny Osvaldové. "Držím ti palce, líbí se mi to," slyšela od Heleny Zeťové.
 
Monika popřela svůj vztah s Petrem Ševčíkem, který v uplynulém týdnu přetřásal média. "Petr je jenom můj výborný kamarád," řekla.

PSALI JSME:
 
21:57 Alexandra Vokáliková se pokusí postoupit s písničkou Natashy Bedingfield Soulmate. Alexandra má tvar SMS STAR 1.
 
 
Haberovi se její vystoupení vůbec nelíbilo. "Úplně špatné," kritizoval za angličtinu i rytmiku. Rytmusovi se nelíbí ani vybraný hudební styl. Podle něj je Alexandra nejslabší zpěvačka. "Rytmusovi trochu je*e," kontroval mu moderátor Leoš Mareš.
 
21:47 Vystupuje patnáctiletá Cel Buckingham s velmi náročnou písní Listen od Beyoncé. "Vybrala jsem si ji, protože je dramatická a líbí se mi" Pro Cel hlasujte ve tvaru STAR 2.
 
 
"Na tuhle píseň jsi ještě velmi mladá," setřela Celeste Helena Zeťová. Všichni porotci kritizují výběr písničky. Rytmus: "Místy to bylo tak hrozné, že jsem myslel, že si kombinačkami vytrhám nehty u nohou."
 
21:34 Další na řadě je Alžběta Kolečkářová, která má tvar SMS STAR 8. Zpívá písničku Jealous Guy od Johna Lennona. "Bojím se nadpřirozených věcí," prozradila ve svém medailonku.
 
 
"Zpíváte skvěle. Jste osobnost, jste velmi charismatická," ocenila Alžbětu Gábina Osvaldová. A následovaly další slova chvály. Habera přirovnal Alžbětin vzhled ke Katy Perry. "Ta ale šíleně ječí," dodal.
 
ČTĚTE TAKÉ:
 
 
 
21:15 Slovenka Simona Fecková si vybrala písničku Búrka od Márie Čírové, která v Česku není moc známá. Stejně jako Aneta Salačová má prý při vystoupení velkou trému. Hlasy jí posílejte ve tvaru STAR 3.
 
 
Podle Habery je Fecková jednou ze dvou nejlepších Slovenek, přesto měl k jejímu vystoupení výhrady. "Byly tam nějaké falešné tóny," ohodnotil její zpěv Rytmus a upozornil, že písničku zazpívala trochu jinak.
 
20:54 Zpívá sedmnáctiletá studentka gymnázia Gabriela Gunčíková. Slíbila, že dneska nezazpívá svým typickým chraplákem. Vystoupí se songem od Scorpions Send Me an Angel. Můžete jí posílat hlasy ve tvaru STAR 6.
 
 
"Mít takovou dceru jako ty, tak bych byla velmi hrdá máma," řekla Gábině Helena Zeťová. Pochválili ji i zbylí porotci.
 
20:45 Na řadě je Klaudia Pappová. Vybrala si píseň Arethy Franklin Say a Little Prayer for You. Posílejte jí hlasy ve tvaru STAR 12.
 
 
Helena Zeťová výběr písničky ohodnotila jako odvážný, ale s výkonem Klaudie je spokojená. "Tvoje artikulace zní, jako bys měla zdrátovanou čelist," řekl porotce Pal´o Habera.
 
20:24 Jako první vystoupila dvaadvacetiletá Aneta Salačová. Za svou největší slabinu považuje trému. Zpívá píseň Mariah Carey Without you. Posílejte jí hlasy ve tvaru STAR 4.
 
 
Podle Rytmuse bylo její vystoupení obyčejné. "Byla jste ve všech tónech mimo," strhala její vystoupení Gábina Osvaldová.

ČTĚTE TAKÉ:
 
20:21 SMS hlasování bylo spuštěno!
 
20:12 Četným hostem tohoto kola je zpěvačka Debbie, která v minulém ročníku v právě semifinále vypadla. Zpívá svůj úspěšný hit Skladbu roku Touch the sun.
 
 
20:08 Další semifinále Česko Slovenské SuperStar právě odstartovalo!

 

TN.cz