Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

PRVNÍ LÁSKA V SUPERSTAR! Sexy Monika dostala Petra!

Petr Ševčík chodí s Monikou Povýšilovou
Zdroj: TN.cz
Petr Ševčík chodí s Monikou Povýšilovou

Přišlo jaro a tak není divu, že nejenom se soutěžícími v Česko Slovenské SuperStar cloumají hormony. Na světě už jsou i první milence ze soutěže plné talentů.

Dlouhovlasý semifinalista Petr Ševčík (19) si může mezi ostatními chlapci připadat jako svůdník číslo jedna. Sbalil totiž svůdnou sexbombu mezinárodního klání Moniku Povýšilovou (18).
 

ČTĚTE TAKÉ:

SUPERSTAR: Hrozí Rytmusovi VYHAZOV?

 Té zřejmě nevadí, že její Péťa spíše připomíná máničku a má vlasy delší než ona. "Chodí spolu, to je evidentní. Jeden od druhého se nehnou,“ řekl Aha! Nejmenovaný zdroj ze štábu SuperStar. Společně se obě hrdličky oddávají polibkům a něžným pohlazením i při procházce na pražském Petříně. Není divu, vždyť právě toto místo je pro zamilované v hlavním městě opravdovým pojmem.Sympaťáka Petra těší, že dobře vidí nejenom na bujný dekolt jeho vyvolené. Před dvěma lety se musel z první série soutěže poroučet kvůli tomu, že měl deset dioptrií. Ševčík má za sebou laserovou operaci očí. "Fandíme mu a doufáme, že se dostane co nejdál,“ říká primářka brněnské kliniky Věra Kalandrová.

TN.cz