Rapper Eminem vydává nové abum

Na desce se objeví 17 skladeb. Hostují na něm Pink i Rihanna.

Album Recovery amerického rappera Eminema se v pondělí objeví na pultech prodejen s hudebninami. Informovala o tom Alice Titzová ze společnosti Universal Music.


Na desce se včetně bonusu objeví 17 skladeb a hostují na něm Lil Wayne, ale i zpěvačky Pink a Rihanna. Producentem desky je známý Dr. Dre.


Úvodní skladba Not Afraid je již od dubna slyšet z rádií a zatím má velice kladné ohlasy.

 

PODÍVEJTE SE:

Videoklip Not Afraid

Původně měl Eminem svou sedmou studiovou desku vydat loni v prosinci. Mělo jít o reedici alba Relapse, ale rapper si při práci na desce uvědomil, že tvoří stylově naprosto odlišné písně, než na pokračování původně plánoval. Rozhodl se proto vydat desku kompletně novou. "Pracoval jsem s novými producenty a tak postupně představa pokračování Relapse ustupovala víc a víc do pozadí. Chtěl jsem udělat zcela nové album. Hudba na Recovery je úplně odlišná od té na Relapse, takže si zaslouží vlastní album," vysvětlil.


K nahrání nového alba rappera přivedly i problémy a průtahy, které provázely přípravu reedice Relapse.


Eminem se narodil v roce 1972 a proslul svými kontroverzními texty, které byly často označovány za násilnické a nepřátelské vůči ženám. Zpěvák v jedné písni popsal závislost své matky na lécích, což později vedlo k neúspěšné soudní žalobě z její strany o částku deset milionu dolarů. Své první album Infinite natočil v roce 1996, ale úspěch mu zaručil až druhý titul The Slim Shady, který vydal v roce 1999.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax