Skupina Black Eyed Peas zahraje během Super Bowlu

Black Eyed Peas
Zdroj: oficiální zdroj
Black Eyed Peas

Hudební skupina Black Eyed Peas vystoupí během Super Bowlu - prestižního finálového zápasu National Football League v americkém fotbalu. Super Bowl každoročně sleduje až miliarda diváků, píše v pátek agentura Reuters.

"Hrát během Super Bowlu se zdálo nedosažitelné," radoval se lídr skupiny Will.I.Am. "Jako kluk jsem se díval na show v přestávkách, koukal jsem se na Super Bowl a snil jsem o tom, že budu hrát fotbal. Pak jsem měl úraz a už jsem fotbal hrát nechtěl," dodal.


Držitelé několika cen Grammy Black Eyed Peas mají s hraním na významných sportovních událostech zkušenosti. V roce 2010 vystoupili na zahajovacím koncertě fotbalového mistrovství světa.


K americkému fotbalu má kromě lídra Will.I.Ama vztah i hlavní zpěvačka skupiny Fergie, která je vlastníkem minoritního podílu jednoho z klubů.


"Můj táta byl na střední škole quarterback a já vlastním malou část Miami Dolphins, takže je to pro mě velká událost," prohlásila Fergie.


Black Eyed Peas zahraje mimo jiné své hity "Let's Get it Started", "I Gotta Feeling" a"Boom Boom Pow".


Vysoupením v přestávce Super Bowlu se skupina zařadí mezi významné hudební interprety. Během finálového večera zahráli Bruce Springsteen & The E Street Band, skupina The Who, Paul McCartney, the Rolling Stones nebo Michael Jackson.
 

Mediafax