Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR! Skončili Alexandra Vokáliková, Aneta Salačová, Jerguš Oravec a Noah Ellenwood

Poslední semifinálové kolo je za námi. V pondělí večer se za velkých emocí rozhodlo o tom, kdo v soutěži Česko Slovenské SuperStar půjde do finále.

V posledním semifinálovém kole skončili těsně před finále Alexandra Vokáliková, Aneta Salačová, Jerguš Oravec a Noah Ellenwood.

V úterý od 9:00 bude na stránkách tn.cz probíhat on-line rozhovor se soutěžícími, kteří vypadli v posledním kole soutěže.


Rozhovor

 

Při dramatickém rozhodování to v sále vřelo emocemi obzvlášť při vyřazování v kategoriích kluků. Slzy v očích měla nejen moderátorka Tina, ale i porotkyně Helena Zeťová.
 

Sleduj SuperStar a vyhraj 100 000 korun!

ČTĚTE TAKÉ:
SUPERSTAR! Je Rytmus PLAGIÁTOR? VIDEO: Takhle OKOPÍROVAL Ricka Rosse!

Vyřazení semifinalisté budou hosty úterního ON-LINE rozhovoru21:08 Slzám se neubránila ani porotkyně Helena Zeťová. "Tvé místo bylo ve finále," řekla Noahovi Tina.
21:05 Moderátorka Tina nezvládla emoce a rozplakala se.

21:03 Se soutěží se musel rozloučit zpěvák Noah Ellenwood. do finále jde Petr Ševčík.


Rozhovor

 
21:01 Druhým českým finalistou je Martin Kurc.

20:52 Do finále jde jako první Čech Michal Šeps.

20:51 Porotci si nepřejí ve finále tyto soutěžící: Podle váhajícího Rytmuse nejméně výrazný typ Martin Kurc. Podle Gábiny Osvaldové Noah Ellenwood, stejně vybrala i Zeťová. Habera jako odpadlíka vybral Martina Kurce.

20:49 Přichází na řadu čtvrtá kategorie, kluci Česko.

20:46 "Lidé neumí zvládnout, že tu říkám otevřené věci," dodal Oravec.

20:44 Soutěž opustil Jerguš Oravec. Martin Harich je dalším finalistou.20:42 Do finále postupují jako první Lukáš Adamec a Matej Piňák.

20:40 Rytmus by nechtěl ve finále Martina Haricha, Osvaldová rovněž. Zeťová by se obešla bez Haricha také, Paľo Habera by ho stejně tak obětoval kvůli mládí.

20:38 Jako první půjde domů jeden Slovák.

20:35 Budou se vyřazovat soutěžící kluci.

20:33 Z českých dívek nepostupuje Aneta Salačová. "Už jsem měla sbaleno," řekla na pódiu.20: 31 Alžběta Kolečkářová je rovněž ve finále. "Je to šílené," řekla.

20:29 Rozhodovat se bude mezi českými dívkami. První českou finalistkou je Monika Povýšilová.

20:24 v SuperStar končí Alexandra Vokáliková a Celeste Buckingham je třetí finalistkou. Alexandra poděkovala všem fanouškům, rodině a slíbila, že na sobě bude pracovat.20:21 V soutěži pokračuje Simona Fecková, je první finalistkou, druhou finalistkou je Klaudia Pappová.

20:17 Představují se čtyři soutěžící dívky ze Slovenska. Hlasování pro ně bylo ukončeno. Podle Rytmuse má skončit Alexandra Voláliková, stejně tak si myslí Osvaldová a Habera. Zeťová by vyřadila Cleleste Buckingham.

20:14 Začíná první polovina vyřazování. Na řadě jsou nejdříve dívky. Moderátorka Tina přiznala, že dnešní večer si nejspíš popláče.

 

TN.cz