Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR: Dívky zpívaly romantické songy. Porota byla KRUTÁ!

Semifinalistky pro vás nachystaly na nedělní večer útok na city. Zpívaly jednu romantickou píseň za druhou. Ovšem ne vždy se to povedlo!

Pro své oblíbené soutěžící hlasujte až do pondělního rozhodnutí na telefonním čísle 906 06 13, každý z nich má tvar SMS STAR (mezera) a číslo, které si vylosoval. Čísla dívek najdete také v tomto článku.

Sleduj SuperStar a vyhraj 100 000 korun!

Podívejte se, jak včera zpívali chlapci, zjistěte si číslo svého oblíbence a hlasujte.


SUPERSTAR minutu po minutě: Kluci zpívali MILOSTNÉ PÍSNĚ

Nezapomeňte, už v pondělí budeme opět vyřazovat!!! Opět vypadne jedna Češka, jedna Slovenka, jeden Čech a jeden Slovák. Podpořte proto svého oblíbeného soutěžícího, ať v pondělí nevypadne.


ČTĚTE TAKÉ:

Scalexova gilotina: Holky? Kromě tří to byl absolutní průšvih!Druhé semifinále dívek jsme pro vás sledovali ON-LINE:

22:26
Zachrání rocková dívka Gabriela Gunčíková čest dívčí části soutěžících? Pro druhé semifinále si zvolila megahit Love Hurts od slavené kapely Nazareth. A po nemastných, neslaných výkonech na podiu celkem zářila. Jestli chcete Gabrielu Gunčíkovou vidět i v dalším kole, posílejte SMS v tvaru STAR 6 na číslo 906 06 13.

 Spokojenost celkem vyjádřila i porota. Rytmus nemá rád Gábinin chraplák, ale jinak je prý spokojen, Gábina Osvaldová přirovnala zpěv k roastbeefu, což je oproti dětské šunce u Doroty určitě pochvala. Helena byla nadšená a stejně tak i Pavol, který posoudil Gábinu jako top tři nejlepších dívek v této soutěži.

21:15  Alexandra Vokáliková se bude o postup do dalšího kola rvát pomocí písničky Strong Enough od nestárnoucí hvězdy Cher. Alexandru můžete do dalšího kola poslat pomocí SMS ve tvaru STAR 1 na číslo 906 06 13.

 Když Alexandra dozpívala, zůstala porota rozpačitě zírat. Cože? Tak takový příšerný výkon asi nikdo nečekal. Totálně nemoderní, fakt špatné... Habera dokonce prohlásil, že Alexandřin zpěv se hodí do půlnoční hospody na stůl. Prý by s Klaudií Pappovou, které se to dnes také nepovedlo, vytvořily dobrý duet. A hodnocení Patrika bylo ještě krutější. Dámy porotkyně sice nebyly tak zlé, ale ani z jejich úst nebyla slyšet žádná chvála. Nebylo totiž co chválit.

21:59 Aneta Salačová, která se kromě zpěvu věnuje i malování, si vybrala pro druhé semifinále písničku Unbreak My Heart od Toni Braxton. Pokud se vám v jejím podání líbila, podpořte jí prostřednictvím SMS ve tvaru STAR 4 na číslo 906 06 13.

 Aneta byla minulý týden nominována porotou na vypadnutí a tento týden měla přesvědčit, že do soutěže patří. To se ale nepovedlo. Aneta se do zpěvu sice položila a dojala sama sebe, ale Pavol označil její výkon za "průser a falešné karaoke" a s tímto hodnocením pak souhlasili i další tři porotci. Možná Aneta skutečně umí zpívat, ale měla by to už konečně ukázat.

21:48
Patnáctiletá Dorota Dragulová, která jen těsně unikla vyřazení v minulém kole, se pokusí napravit svou reputaci písní White Horse od Taylor Swift. Podpořte Dorotu pomocí SMS ve tvaru STAR 11 na čísle 906 06 13.

 Za dietní dětskou šunku a rozhodně lepší výkon než minule prohlásila Dorotin výkon Gábina. Helena souhlasila, ale Pavol byl krutý a prohlásil, že pro Dorotu by byla škoda, aby šla do finále, že je na to ještě mladá a nevyzrálá. A s tím vlastně souhlasil i Rytmus. Tina se opět snažila slova poroty zmírnit, ale možná Dorota sama cítí, že ostatním soutěžícím nestačí.

21:31 Monika Povýšilová, která prý má velký nos, zazpívá slavný song Poker Face od Lady Gaga v podání Pixie Lott. Pokud chcete tuto sympatickou dívku z Olomouce vidět také v dalším kole, posílejte jí SMS ve tvaru STAR 5 na číslo 906 06 13.

 Že má Rytmus pro Moniku slabost, jsme si už všimli, takže tady byla pochvala očekávaná. Ale tentokrát s ním souhlasila i Gábina a Helena dokonce posílala Moniku až do finálové trojky. Ani Pavol nebyl kritický a soutěžící pochválil.

21:22
Píseň Skvělý nápad od bývalé vítězky SuperStar Anety Langerové si vybrala Simona Fecková. Pokud se vám její vystoupení líbilo, podpořte jí zasláním SMS ve tvaru STAR 3 na číslo 906 06 13.

 "Mohlo to dopadnout i hůř," začal své hodnocení Pavol Habera. Podle něj však vystoupení nebylo špatné a s tím souhlasil také Rytmus. Gábina prohlásila, že místy měla píseň daleko větší drive než originál, a Helena dokonce řekla, že Simona zazpívala výborně.

21:04 Alžběta Kolečkářová, která od minulého týdně změnila účes, si pro své druhé semifinálové vystoupení zvolila hit od Amy Winehouse You Know I'm No Good. Jestli se vám Alžbětin zpěv líbil, hlasujte pro ní pomocí SMS ve tvaru STAR 8 na číslo 906 06 13.

 Alžběta patřila minulé semifinálové kolo mezi nejlepší a ani tentokrát rozhodně nezklamala. Pavol pochválil nejen nový vzhled, ale i Alžbětin rozsah a jistotu, se kterou zpívá. A ostatní tři porotci museli souhlasit. Tohle prostě byl finálový výkon.

20: 54 Jako další zpívala Klaudia Pappová. Ta přednesla píseň od kapely Vaya Con Dios - Nah Neh Nah. Sympatickou Klaudii můžete podpořit pomocí SMS ve tvaru STAR 12 na číslo 906 06 13.

 Porotu Klaudia tedy rozhodně nenadchla. Gábina její výstup zkritizovala, Helena sice byla o něco mírnější, ale pak následoval Pavol, který její výkon zhodnotil jako "průser" a "výkon vhodný do soutěže Ulanbátar hledá SuperStar". Rytmus měl (jako téměř většinou) jiný názor a Klaudii pochválil. Také Tina stála při Klaudii a její výkon vychválila.

20: 43 Hit od Nelly Furtado I´m like a bird si pro své druhé semifinále vybrala Sára Milfajtová. V případě, že se vám její provedení líbilo, můžete ji podpořit pomocí SMS ve tvaru STAR 10 na čísle 906 06 13.

 A co na to porota? Rytmus už vidí Sáru ve finále, Gábinu její provedení příliš nenadchlo, Helena i Pavol v podstatě Sáře vytkli špatný výběr písničky. Celkově hodnocení vyznělo dost rozpačitě, ale ani sama soutěžící asi nebyla se svým vystoupením příliš spokojená, protože proti němu neprotestovala.

20:25 Jako první vystoupila dívka s velmi složitým původem - Celeste Buckingham. Ta si zvolila pro své vystoupení píseň Mercy od Duffy. Pošlete Celeste do dalšího kola pomocí SMS ve tvaru STAR 2 na číslo 906 06 13.

 Jako jediné soutěžící jí porota asi nemůže vytýkat angličtinu, protože pro ni je to přirozený jazyk. A narozdíl od minulého kola nebyl tentokrát špatný ani zpěv, od poroty se Cel dočkala "uspokojivé" pochvaly. A všem se také líbila velká změna image, kterou zpěvačka zvolila.

ČTĚTE TAKÉ:


20:20
Od teď můžete pro dívky hlasovat.

20:14 Další semifinálový večer odstartovala společná píseň všech chlapců. Dívky na svůj okamžik zatím čekají.

 

TN.cz