Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

STÁHNĚTE SI ZDARMA novou píseň kapely Laura a její tygři

Laura a její tygři
Zdroj: Oficiální zdroj
Laura a její tygři

Skupina Laura a její tygři natočila klip k písni Peníze z nové desky Nejsou malý věci. Stáhněte si ji.

Rocková kapela Laura a její tygři natáčela klip k písni z nové desky. Redakce tn.cz byla u toho a vy si teď píseň Peníze ve formátu mp3 můžete zdarma stáhnout ZDE.

 
Klip Peníze se natáčel na křtu alba Nejsou malý věci v březnu 2009 v Lucerna music bar v Praze - domovském klubu kapely. Je to klasický "laurovský" koncertní klip na typicky "laurovskou" rychlou a energickou písničku.


Na celý klip se podívejte na videu:

 

Album Nejsou malý věci vydala kapela v březnu s mediální podporou tn.cz. S novou deskou se parta muzikantů vrací ke svým kořenům, energickým rockovým písničkám, jejichž autorem je frontman Karel Šůcha. Jako ve svých počátcích se u sólového mikrofonu vystřídalo více muzikantů.

Na nové desce se objeví hned dvanáct skladeb, které vznikaly od roku 2007. Na jejím křtu nesměla chybět také nejslavnější Laura Ilona Csáková, která si s kapelou zazpívala osm skladeb.

 
Poslední rok hrála kapela pouze v mužském složení. Teď se po mateřské dovolené k mikrofonu vrací i Laura Lenka Nová. Tu si budou diváci moci poprvé poslechnout 10. září v nově otvíraném klubu KC Vltavská. Tam měla s Laurou v roce 1995 svou premiéru. Tenkrát se klub jmenoval Belmondo.


Jak vypadal křest nejnovější desky se podívejte TADY.


 

tam TN.cz