Superstar Bagárová nazpívala zamilovanou píseň k pohádce Čertova nevěsta

Monika Bagárová
Zdroj: Čertova nevěsta, s.r.o.
Monika Bagárová

Romantický hudební klip k nové pohádce Zdeňka Trošky Čertova nevěsta, jejíž producenty jsou společnosti Golem Film a MediaPro Pictures, spatří brzy světlo světa. Titulní píseň pohádky s názvem Ve dvou nazpívala mladá talentovaná finalistka Česko Slovenské SuperStar Monika Bagárová, která natočila v Barrandovských ateliérech i hudební video k této písni.

Ke klasické pohádce patří bezpochyby příběh s dobrým koncem, romantika a láska mladých lidí, která hory přenáší. A to přesně obsahuje i zamilovaná píseň s názvem Ve dvou hudebního skladatele Miloše Krkošky v podání mladé krásné zpěvačky Moniky Bagárové.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

V úterý večer padla v Barrandovských ateliérech první klapka natáčení hudebního videa. Monika se na chvíli proměnila v princeznu a oblékla rokokové kostýmy, navržené předním českým kostýmním výtvarníkem Josefem Jelínkem pro roli princezny Štěpánky, kterou v pohádce Čertova nevěsta ztvární mladá herečka Eva Josefíková. A jak sama Monika Bagárová dodává: "Moc jsem se na natáčení těšila a v šatech se opravdu cítím jako princezna.“ Skladba bude i součástí Moničina prvního alba, které vyjde v nejbližší době.
 

PSALI JSME:

Soutěž o luxusní večeři s další hvězdou SuperStar Monikou Bagárovou!
 

Výpravnou pohádku Čertova nevěsta na motivy klasické pohádky Boženy Němcové Spravedlivý Bohumil uvidí diváci již 28. dubna v kinech. Na celovečerním filmu se podílel tým osvědčených filmových tvůrců jako je režisér Zdeněk Troška, scénárista Marek Kališ, kostýmní výtvarník Národního divadla a Státní opery Praha Josef Jelínek, přední umělecký maskér Bobo Sobotka, s kterým Troška spolupracuje už přes třicet let. Kamery se ujal skvělý český kameraman David Ployhar. V hlavních rolích uvidíme například Sabinu Laurinovou, Františka Němce, Davida Suchařípu, Báru Munzarovou, Karla Zimu či Janu Andresíkovou. Ústřední dvojici si pak zahrají studenti pražské DAMU, Eva Josefíková a Václav Šanda.
 

Hlavním partnerem filmu je televize Nova, koproducenti snímku jsou společnosti RWE, Barrandov studio
a UPP a. s.
 

tn.cz / Mediafax