SUPERSTAR! Další láska? NĚŽNOSTI porotkyně Zeťové a vyřazeného Piňáka!

Zeťová a Piňák
Zdroj: TN.cz

Hladili si ruce, něžně se dotýkali a šťastně se usmívali. Tak zachytili fotografové porotkyni SuperStar Helenu Zeťovou a vyřazeného finalistu Mateje Piňáka. Je mezi nimi něco?

Na rozlučkovém večírku po pondělním vyřazování se od sebe Helena Zeťová a Matej Piňák téměř nehnuli. Slovenský server topky.sk je dokonce přistihl při tom, jak se něžně dotýkají jeden druhého a hladí se po rukou. Bylo vidět, že si společnost blonďaté porotkyně vyřazený Matej velmi užívá.

ČTĚTE TAKÉ:
SUPERSTAR: Krutý žert RYTMUSE! Vyřazené Buckingham dal FALEŠNOU naději!
BACKSTAGE LIVE: Sledujte druhý díl!

Ani Helena Zeťová směrem k Piňákovi nešetřila hřejivými pohledy a úsměvy. Dlouhý čas si spolu povídali na baru, jako by snad ani nevnímali, co se děje všude kolem. Tam se totiž oslavoval jak smutek z vyřazení Celeste Buckingham a Mateje, tak radost ostatních osmi šťastlivců, kteří postoupili do třetího finálového kola.

Scalexova gilotina: Celeste a Matej – proč museli z kola ven?

Další možnost bojovat o přízeň televizních diváků budou mít finalisté Česko Slovenské SuperStar už tuto neděli večer. Ta se bude odehrávat v duchu tanečních hitů. Už v pondělí se rozhodne o tom, kdo další soutěž opustí.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz