Superstar Jan Bendig podpořil své spolužáky na finále POPSTAR

Semifinalista SuperStar Lukáš "Ken" Ondruš zkusil štěstí v další soutěži. Společně s dalšími dvanácti finalisty Nejen jej podpořil ve snažení finalista jedné z řad SuperStar Jan Bendig.

Dvanáct talentovaných zpěváků a zpěvaček se probojovalo do finále soutěže PopStar, jejíž první ročník pořádala Mezinárodní konzervatoř Praha. Byl mezi nimi i semifinalista letošní řady SuperStar Lukáš "Ken" Ondruš. Soutěžila také Linda Faitová, kterou můžete slyšet zpívat i v rockopeře Antigona.

 

Připomeňte si Ondrušovo vystoupení

 

Vyvrcholení soutěže proběhlo na galavečeru v pražském divadle Rokoko. Jako host večera vystoupil finalista jedné z minulých řad SuperStar Jan Bendig.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ostuda! SUPERSTAR Jan Bendig nemá dokončenou základku!

 

Soutěžící se předvedli před hvězdnou porotou. V jejím čele zasedl skladatel a podnikatel Michal Horáček. Porotu dále tvořili. Vítěz druhé řady České SuperStar Vlasta Horváth, zpěváci Petr Kolář, Richard Tesařík, zpěvačka Dasha, operní zpěvačka Jiřina Marková a učitelka zpěvu Lída Nopová.

 

 

V konkurenci dvanácti výborných zpěváků porotu nejvíce zaujala Pavlína Matiová. Kromě finanční odměny si odnáší i možnost nahrání vlastního singlu a videoklipu.

 


 

TN.cz