Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR: Zeťová PŘISTIŽENA se soutěžícím! Na čem se domlouvali?

Zeťová
Zdroj: TN.cz
Tomáš Jurenka vyrazil na flám s porotkyní Helenou Zeťovou (ilustrační foto).

Žal z nepovedeného vystoupení ve třetím semifinále hudební show Česko Slovensko hledá SuperStar zapíjel Tomáš Jurenka v jednom baru v centru Prahy. Spolu s ním tam byla i porotkyně Helena Zeťová, snažil se to s ní vyříkat?

Divoký večírek po sobotním chlapeckém semifinále svolal moderátor Leoš Mareš (34). "Dneska jdeme pařit do centra a Tina se k nám určitě přidá," lákal čtyřiatřicetiletý moderátor několikrát během vystoupení v pražské Incheba aréně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SUPERSTAR minutu po minutě: Kluci zpívali MILOSTNÉ PÍSNĚ

SUPERSTAR: Dívky zpívaly romantické songy. Porota byla KRUTÁ!

Scalexova gilotina: Holky? Kromě tří to byl absolutní průšvih!

 

Nakonec však místo slovenské zpěvačky, vypátral deník Blesk Mareše s přítelkyní Hankou Svobodovou v nočním baru spolu s Helenou Zeťovou. Společnost jim dělal i jeden semifinalista. Na tah do pražských barů s nimi vyrazil i osmadvacetiletý Tomáš Jurenka.

 

PODÍVEJTE SE:

Vystoupení Tomáše Jurenky ze sobotního večera

 

Tomáše porota v sobotu moc nešetřila. Vytýkala mu především pokaženou rytmiku písně a i výběr. Výjimečně negativně vystoupení hodnotila i Helena Zeťová, která soutěžící hodnotí spíše mírně. Několikrát se v baru ocitli proti sobě a živě gestikulovali, snažil se Jurenka dozvědět od Zeťové více ke svému hodnocení? Vyzvídal jak si stojí u porotců jiní soutěžící?

 

Podle Scalexe byl Tomáš Jurenka propadák kola. Zda tomu tak bylo i v očích diváků, či zda ho podrželi, se dozvíte už v pondělí večer v Rozhodnutí.
 

TN.cz