SUPERSTAR: Krutý žert RYTMUSE! Vyřazené Buckingham dal FALEŠNOU naději!

Porotce SuperStar Rytmus to pořádně přehnal. Při pondělním vyřazování nemístně zavtipkoval na adresu vyřazené finalistky Celeste Buckingham tak, že ho museli krotit kolegové.

Když se Celeste Buckingham v pondělí večer dozvěděla, že ji televizní diváci vyřadili ze soutěže, bylo na ní vidět velké zklamání. Pak jí ale svitla poslední, jenže falešná naděje. Moderátor Leoš Mareš totiž vyzval porotce, zda chtějí u Celeste vyvolat hlasování pro takzvanou divokou kartu, tedy vrátit ji zpět do soutěže. Tuto možnost mají pouze jednu za celou soutěž.

ČTĚTE TAKÉ:
SUPERSTAR: Soutěž opustili Celeste Buckingham a Matej Piňák!
Scalexova gilotina: Celeste a Matej – proč museli z kola ven?
BACKSTAGE LIVE: Sledujte druhý díl!

Rozesmátý Patrik „Rytmus“ Vrbovský navzdory ostatním kolegům souhlasil. „Vyvoláváš jednu jedinou možnost hlasování, kterou máme v celé soutěži? Patriku, ale vážně,“ napomenul rozesmátého rappera Paľo Habera. V tu chvíli se začalo nést pražskou Incheba arénou burácení fanoušků. Teprve poté Rytmus s úsměvem přiznal, že žertoval.

Nervové vypětí soutěžících bylo v tu chvíli cítit i přes televizní kamery. Za falešnou naději, kterou vzbudil v mladičké finalistce, si Rytmus vysloužil kritiku. Divoká karta porotců tak zůstala nedotčená i po dvou finálových kolech.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz