SUPERSTAR Martin Kurc: Málem přišel o nohu!

Martin Kurc
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Vypadlý superstaří finalista Martin Kurc kvůli zdravotním problémům nedokončil střední školu. Vrátí se do školy po svém vyřazení?

Vypořádat se s koncem v SuperStar muselo být pro Martina snadné. Ve svém životě musel řešit daleko problémovější věci. V rozhovoru pro web cas.sk prozradil, že mu hrozila amputace nohy a kvůli zdravotním problémům ani nedokončil střední školu!

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠOK v SUPERSTAR! Skončili Kolečkářová a Kurc!

ON-LINE: Fanoušci Alžběty napadli Šepse! Vypadnout měl ON!

 

Martin není hloupý, jen si s ním život trošku pohrál. "Měl jsem zdravotní problémy, které mi neumožnily chodit do školy tak často, jak bych potřeboval. Nepustili mě k maturitě, ale zdraví je přeci přednější," má Martin jasně srovnané priority.

 

ČTETĚ TAKÉ:

DJ Mad Skill a Rytmus v novém videoklipu exkluzivně na MTV!

 

Martinovi se špatně srážela krev a k tomu se přidala trombóza. Měsíc strávil v nemocnici a doktoři ho už připravovali, že by mohl o nohu přijít.

 

Naštěstí to doktoři zvládli a Martin má obě nohy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

LÁSKA V SUPERSTAR: Martin Kurc chodí s Feckovou!

 

Školu však na hřebík nepověsil. "Studium nechávám na příští rok, možná až na ten další. Dostudovat chci určitě," ujišťoval Martin s tím, že nevylučuje ani další studium na vysoké škole.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Scalexova gilotina: Proč museli skončit Alžběta a Martin K.?

 

Martinu Kurcovi se přezdívá český Bryan Adams. V hudební show SuperStar zaujal především zpěvem pomalých rockových balad, ty mu sedly. Rychlé písničky mu moc nešly.
 

TN.cz