SUPERSTAR: Po budíčku amplionem přijel soutěžící na pštrosu

Česko Slovenská SuperStar
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Nedělní díl soutěže Česko Slovenská SuperStar představil soutěžící ve kvartetech. Podívejte se, jak šlo našim zpěvákům vystupování ve skupině.

Probuzení do dalšího soutěžního dne bylo náročné. Obstaral ho totiž moderátor soutěže Leoš Mareš s amplionem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Scalexova gilotina: Už nikdy více Flashdance!

 

První předstoupil kvartet s uměleckým názvem The Debils. Gambas Locos alias Šílené krevety bylo ryze ženské těleso, které taktéž usilovalo o postup. To kvartet pod jménem TRU.PR.SE.NA nastoupil ve složení tři chlapci a jedna křehká dívka. Podívejte se na jejich vystoupení.

 

 

Každou ze skupin musel opustit jeden z interpretů. Koho porotci vybrali se podívejte zde:

 

 

Mezi dalšími se představila skupina One Voice se singlem Hey soul sister. Skladbu What a feeling z filmu Flashdance předvedli Fresh Friends. Píseň Hush Hush od dívčí kapely Pussycat Dolls představilo před porotou uskupení No Name. Kdo zpíval nejlépe? Posuďte sami.

 

 

PSALI JSME:

Tak tady si zvukař zapípal! Nejsprostější píseň v dějinách SUPERSTAR

 

A jaký názor měla porota? Podívejte se na její hodnocení:

 

 

Marika Gombitová a skupina Modus se proslavila hitem Úsměv na perách. Jak se s ní popasoval kvartet soutěžících s názvem The Smiles? Dívčí kvartet M.E.Z.A. zazpíval hit od Pussycat Dolls. Stejný hit si vybrala i skupina se zajímavým názvem Kloboučku hop.

 

 

A jak zněl verdikt poroty?

 

 

Naspeedované veverky předvedly What a Felling z filmu Flashdance. Happy Family zazpívaly Úsměv na perách. That´s the feel zapěly samozřejmě What a feeling? Jak si kapely vedly se podívejte zde:

 

 

PSALI JSME:

Scalexova gilotina: Konečně padají první hlavy

Milionář Habera si žije! Za prachy ze SuperStar letí do Dubaje!

 

Z každého kvarteta musel samozřejmě vypadnout jeden člen – existují ovšem i výjimky. Podívejte se, koho porotci poslali domů a kdo postoupil:

 

 

Velmi zajímavý název si zvolil další kvartet zpěváků – Mekyho spacák. A zpívat nemohli samozřejmě nic jiného než Úsměv na perách. Kvartet beze jména si střihnul What a felling. Fantastická čtyřka čili Fantastic four předvedli stejnou píseň.

 

 

O tom, kdo v soutěži bude pokračovat a kdo se rozloučí, opět rozhodovala porota.

 

 

Po několika zkouškách čeká v divadle soutěžící poslední síto, přes které nemohou projít v všichni. Z 50 zpěvaček a zpěváků však může postoupit jen 40 nejlepších. Kteří to jsou? Podívejte se:

 

TN.cz