SUPERSTAR: Přípravy vrcholí! V INCHEBA ARÉNĚ stojí už LUXUSNÍ podium!

SuperStar - nová scéna - 1
Zdroj: TV Nova
SuperStar - nová scéna

Přímé přenosy soutěže Česko Slovenská SuperStar začínají už v sobotu. Přípravy Incheba arény na pražském výstavišti v Holešovicích vrcholí. V hale už na soutěžící čeká nové podium.

V sobotu to vypukne. Čtyřiadvacet nejlepších zpěváků z Česka a Slovenska bude bojovat o vaši přízeň a sms hlasy. Svědkem jejich úspěchu či prohry se stane luxusní podium, jehož stavba se v těchto dnech dokončuje v Incheba aréně.

 

 

"Podium stavělo 30 techniků. Potřebovali na to 10 tisíc hodin," informovala Catinca Marinescu, marketingová vice prezidentka společnosti CME.

 

Sleduj SuperStar a vyhraj 100 000 korun!

 

Velkolepé kovové podium zabírá plochu 1800 metrů čtverečních a je vysoké 9 metrů. Část jeho podlahy – 35 metrů čtverečních tvoří LED diody. Ty najdete také nad podiem, kde visí 10 obřích LED-diodových panelů s vlastním větrákem.


Centrem dění na podiu se stanou obří posuvné LED-diodové dveře, kterými budou soutěžící vstupovat na podium. Váží úctyhodných 5 tun.

 

Živé vysílání 1. semifinále Česko Slovenská SuperStar začíná v sobotu 19. března ve 20 hodin.

 

Čtyřiadvacet semifinalistů najdete v tomto článku.

 

TADY najdete odkazy na Facebookové profily semifinalistů. Můžete na nich diskutovat s ostatními fanoušky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Scalexova gilotina: Komu budu v SuperStar utínat hlavy?

 

Chcete jít na večeři s moderátorem SuperStar? Soutěžte na oficiálních stránkách soutěže Česko Slovenská SuperStar. Tento týden můžete vyhrát večeři v doprovodu nejlepšího českého moderátora Leoše Mareše. Soutěžit můžete do čtvrteční půlnoci. Vítěz večeře bude oznámen v pátek. Jeho jméno bude uvedeno na webu soutěže.

 

Vše o SuperStar, drby ze zákulisí, videa, která nebyla v televizi - to vše najdete na www.superstar.tv.

TN.cz