Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR: Proč semifinalistka ANETA Salačová TAJÍ RODIČE?

Aneta Salačová

Nemluví o nich se soutěžícími, nezmínila se ani ve vlastním medailonku. Zpěvačka Aneta Salačová ze SuperStar tají vlastní rodiče. Proč?

V medailonku, který o ní v rámci Superstar TV Nova natočila, odkryla Aneta jen část svého soukromého života, rozpovídala se o svém příteli Lukášovi a jeho rodičích. O vlastní rodině ale křehká tmavovláska neřekla ani slovo. Žádné záběry s mámou ani tátou, žádné vzpomínky. Jaké má koníčky? Jak tráví s přítelem ráda volný čas a co dělá, když se naštve? O těchto věcech nemluvili její blízcí, ale máma partnera!

Podívejte se na Anetin medailonek.Své tajemství si drží dvaadvacetiletá zpěvačka opravdu pečlivě. Neprozradila nic oficiálně při svém představování, stejně tak si dává pozor i před ostatními soutěžícími a členy štábu.

ČTĚTE TAKÉ:
SUPERSTAR RYTMUS! Zesměšňuje, uráží, hádá se! Proč se chová jako hulvát?

„Aneta je velmi milá, přátelská. Nikdy ale nemluví o své vlastní rodině, což je zvláštní,“ řekl zdroj ze zákulisí soutěže. Aneta se z neznámého důvodu rozhodla informace o svých nejbližších utajit. Co ji vede k tomu, že informace o nejbližších příbuzných úzkostlivě drží pod pokličkou?


 

TN.cz