Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Superstar Rytmus zešílel! Vybombardoval Bratislavu!

Zdroj: YouTube.com

Porotce soutěže SuperStar natočil nejdražší videoklip v historii Česka i Slovenska. Ve videoklipu k písni Verejný nepriatel nechal vybombardovat Bratislavu.

Tak tohle nikdo nečekal. Slovenský raper Rytmus natočil bombastický videoklip. Údajně jde o nejdražší videoklip v Česku i na Slovensku. Přišel na neuvěřitelných 170 tisíc euro v přepočtu asi 5 milionů korun.


Mluvíme tu o videoklipu k písni Verejný nepriatel z desky Král. S jeho podobou mu pomohl tým studia Imagine –Vision. Jeho natočení bylo několikrát odloženo, ale konečně je na světě.


ČTĚTE TAKÉ:

SUPERSTAR: Hádka s Rytmusem skončila málem fackou

 


Klip je rytmusovou zpovědí – cítí se obětí společnosti. Jeho úspěch mu prý všichni závidí. Svou výpověď zasadil do postapokalyptického prostředí Bratislavy.
 

"Klip je rozhodně v kontextu české a slovenské tvorby jedinečný. S takovým typem grafických efektů jako zbořené mosty a rozpadlé budovy se v domácí produkci nesetkáváme. Zničený bratislavský hrad nebo díra v budově J&T můžou na první pohled vyrazit dech," napsal server musicserver.cz

 

Chcete jít na večeři se SuperStar? Soutěžte na oficiálních stránkách soutěže Česko Slovenská SuperStar. Tento týden můžete vyhrát večeři v doprovodu Bena Cristovaa. Soutěžit můžete do čtvrteční půlnoci. Vítěz večeře bude oznámen v pátek. Jeho jméno bude uvedeno na webu soutěže.

 

TN.cz