Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR: Šok pro Adamce! Vyhodili ho z domova! VIDEO

Lukáš Adamec, jedna z hvězd semifinále Česko Slovenské Superstar, má za sebou těžké období. Už v devatenácti letech totiž musel odejít z domova a starat se sám o sebe!

Čtyřiadvacetiletý Lukáš nedostal před pěti lety od rodičů na vybranou. Slyšel: Jdi, musíš se naučit starat sám o sebe! A rozhodně to pro něj nebylo jednoduché. Ještě studoval a musel se ze dne na den uživit.

PODÍVEJTE SE, JAK LEZE LUKÁŠ ADAMEC PO HRADBÁCHOdchod z rodného hnízda se uskutečnilo na otcův popud. Lukáš to ale dnes nevnímá jako křivdu, naopak. Naučil se starat sám o sebe. Našel si práci a začal jako klavírista hrát a zpívat i v kapele Siempre…

LUKÁŠ ADAMEC A JEHO KAMARÁDILukášův život ale nebyla jen hudba. Je také všestranný sportovec. Je totiž několikanásobným mistrem Slovenska ve vodním pólu a dokonce hrál také za Slovenskou reprezentaci.

 

Již dnes večer se bude konat nejdrsnější vyřazování v historii SuperStar. Tak nabité semifinále soutěž ještě nezažila - ani porotci se neodvážili hádat, kdo by měl dnes skončit. Pošlete svým favoritům SMS a podpořte je na cestě za slávou! SuperStar rozhodnutí začíná ve 20:00 na TV NOVA!

TN.cz