SUPERSTAR! TINA SE ZHROUTILA! Neustála vyhazov oblíbence v semifinále!

Moderátorka Tina včera neustála emoce při vyřazování! Když vypadl její oblíbenec Noah Ellenwood, přímo na pódiu propukla v neudržitelný pláč.

Včerejší večer byl v soutěži SuperStar jedním z nejnapínavějších a zároveň nejsmutnějších v historii. Kategorie chlapců totiž byly tak kvalitní a vyrovnané, že i čtveřice „katů“ Rytmus, Osvaldová, Zeťová a Habera měla problém vyslovit, kdo by měl skončit. Podívejte se na video pod titulkem.

Nejhůř ale nesla konec poslední čtveřice semifinalistů moderátorka Tina. Na kolena ji srazil verdikt diváků, kteří poslali domů Noaha Ellenwooda, napsal server topky.sk. „Miluju tvoji barvu hlasu a celou osobnost, celého, jaký jsi. Tvoje místo bylo ve finále, bohužel,“ řekla uplakaná Tina.

PSALI JSME:
SUPERSTAR! Vyřazení promluvili: PRAVDA O SEXU v soutěži!
SUPERSTAR! Je Rytmus PLAGIÁTOR? VIDEO: Takhle OKOPÍROVAL Ricka Rosse!
EXKLUZIVNÍ VIDEO! Finalistovi SUPERSTAR ŠLO O ŽIVOT! Na in-line bruslích jel 90 km/h

Nakonec Noahovi přislíbila, že kdyby potřeboval někdy ženský vokál, přijde kdykoliv. Tento dojemný moment ale rozhodil i drsnou rockeru Helenu Zeťovou, která se očividně vší silou snažila ubránit slzám.

ČTĚTE TAKÉ:
Scalexova gilotina: Vypadlíci ze SuperStar – proč jim to nevyšlo?

Soutěž Česko Slovenské SuperStar tak má po včerejším vyřazování kompletní finálovou dvanáctku. Do ní už se těsně nedostali Aneta Salačová, Alexandra Vokáliková, Jerguš Oravec a Noah Ellenwood. Dnes ráno odpovídali svým fanouškům v ON-LINE rozhovoru na tn.cz.
Celý rozhovor najdete zde.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz