Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

SUPERSTAR! Vyřazení promluvili: PRAVDA O SEXU v soutěži!

Vyřazení semifinalisté SuperStar
Zdroj: Jindřich Kodíček
Vyřazení semifinalisté SuperStar

Sexuální život v soutěži! O tom mluvili dnes ráno v ON-LINE rozhovoru vyřazení semifinalisté ze SuperStar. Co všechno prozradili Alexandra Vokáliková, Aneta Salačová, Jerguš Oravec a Noah Ellenwood?

V posledním semifinálovém rozstřelu skončila tato čtveřice těsně před branami finále. Včerejší rozhodnutí diváků bylo pro porotu těžké přijmout především ve skupinách chlapců. Co na sebe vyřazení soutěžící prozradili?
Podívejte se na video.Oblíbeným tématem, o kterém chtěli čtenáři ranního rozhovoru mluvit, byl sex a partneři. Zatímco Noah na sebe prozradil, že nemá a nikdy zatím neměl přítelkyni, jeho vyřazený kolega Jerguš Oravec se naopak chlubil, že má přítelkyni na sex.

Celý ON-LINE rozhovor si přečtěte zde.

Ani Aneta s Alexandrou se nerozpakovaly otevřeně odpovídat na lechtivé dotazy. Jestli měly během soutěže sex? Alexandra se přiznala, že u ní v tu dobu k žádném intimnímu sbližování rozhodně nedošlo. „Já ano, jezdila jsem domů za přítelem,“ napsala naopak Aneta. Nezaskočila ji ani otázka na to, jak se stará o své poprsí: „Ano, mastím si je každý večer, koupu je zvlášť, každá má jméno, každé ráno dostanou najíst…“ nenechala se rozhodit.

ČTĚTE TAKÉ:
EXKLUZIVNÍ VIDEO! Finalistovi SUPERSTAR ŠLO O ŽIVOT! Na in-line bruslích jel 90 km/h
SUPERSTAR! Je Rytmus PLAGIÁTOR? VIDEO: Takhle OKOPÍROVAL Ricka Rosse!

Na přetřes ale přišla i samotná SuperStar a ostatní soutěžící. Přestože vypadlé semifinalisty nejvíc mrzí, že se odtrhli od party soutěžících, přece jen ukápla alespoň jedna jedovatá slina. Když se jeden ze čtenářů ptal na to, co si myslí o zpěvu Petra Ševčíka, odpověděl Jerguš: „Podle mě je to studené jako psí čumák.“

TN.cz