SUPERSTAR! Vzpoura porotců: ŠEPSE VE FINÁLE NECHCEME!

Michal Šeps by měl podle poroty vypadnout
Zdroj: tn.cz / Mediafax

Pěvecká soutěž Česko Slovenská SuperStar se blíží do finále. Největší otázkou zůstává, zda vypadne rastaman a rebel Michal Šeps, nebo ne. Porota včera dala jasně najevo, že ho ve finále nechce.

Michal Šeps je od začátku soutěže kontroverzní zpěvák. Nejraději zpívá reggae a ostatní písně vypouští. Přesto dokázal postoupit mezi nejlepší trojici. V nědělním přenosu dala porota najevo, že s Šepsem do finále nepočítá.

Nejprve se do Šepse obula Gábina Osvaldová.  Té přišla Michalova verze hitu Dr. Jekyll, Mr. Hyde spíše zábavná a nebyla zcela spokojená ani se Šepsovým podáním písně.

PODÍVEJTE SE NA 1. PÍSEŇ MICHALA ŠEPSE A HODNOCENÍ POROTYMnohem více kritiky se rastaman Šeps dočkal po své druhé písni English man in New York. Při hodnocení si ze zpěváka udělal legraci jeho největší odpůrce Rytmus: "Dneska jsi byl nejlepší, ale kapela byla kvalitnější než tvůj zpěv," žertoval slovenksý rapper.

PODÍVEJTE SE NA 2. PÍSEŇ MICHALA ŠEPSE A HODNOCENÍ POROTYNejtvrdší verdikt si Michal Šeps vyslechl v závěru večera od porotce kata Pavola Habery: "Řekněme si to takhle, ty jsi doma v reggae, ale ostatní nemáš rád," to není dobrý přístup. Ti ostatní jsou univerzální. Tebe bych do finále nedal," zakončil své dlouhé hodnocení Habera.

PODÍVEJTE SE NA 3. PÍSEŇ MICHALA ŠEPSE A HODNOCENÍ POROTYO osudu Michala Šepse i ostatních finalistů rozhodnou vaše hlasy už dnes ve 20:00 v předposledním finálovém večeru.

 

TN.cz