Susan Boylová se hroutí. Hystericky se dožadovala svojí kočky

Fenomén posledních týdnů a měsíců Susan Boylová se psychicky hroutí. Prošvihla dva koncerty kvůli stesku po kočce.

Zpěvačka, kterou proslavila show Britain´s Got Talent, chyběla na čtvrtečním koncertu finalistů v britském Liverpoolu. Ve čtvrtek odpoledne totiž v místním luxusním hotelu předvedla takový výstup, že ji pořadatelé raději vyhodili z programu nejen tam, ale i další den v Cardiffu.


Hosté hotelu Radisson popsali, že Susan Boylová ve čtvrtek odpoledne křičela z balkonu svého pokoje v osmém patře a zoufale se dožadovala své kočky Pebbles. Prý bylo jasně cítit, jak nešťastná Boylová je.


Mluvčí soutěže sice tvrdí, že o žádný "kočičí" výstup nešlo a že byla skotská zpěvačka pouze unavená, ale další hosté z hotelu popsali britskému Daily Mailu, že Susan hlasitě opakovala větu: "Chci svoji kočku, potřebuji svoji kočku."


Fanoušci, kteří se na Boylovou těšili, se tak v Manchesteru museli spokojit jen s velkými cedulemi, které hlásaly, že Susan vystupovat nebude. Navíc zatím není jasné, jestli bude zpěvačka fit alespoň na dalších koncertech v Nottinghamu a Londýně.


Zpěvačka už také propásla některé koncerty na konci minulého týdne, kdy jí to doporučili lékaři poté, co ji propustili z nemocnice, kde skončila pro celkové vyčerpání.

tn.cz / pez