Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tata Bojs zrušili letní koncerty. Frontman boural na motorce

Zdroj: YouTube.com

Bubeník a zpěvák populární kapely Milan Cais skončil zraněný v nemocnici. Nehoda se stala už minulý týden.

Frontman Tata Bojs Milan Cais si minulý týden poranil při havárii na motorce žebra, lopatky a klíční kost. Kapela proto zrušila letní koncerty.


"Milan havaroval v úterý v Praze. Vozidlo jedoucí před ním mělo technickou závadu. Při ní došlo k rozlití oleje na vozovku a havárii Milanovy motorky," popsal Michal Máka z firmy Warner Music, která vydává alba Tata Bojs.


Bubeník a zpěvák si při nehodě narazil žebra i lopatky a zlomil si klíční kost. Skončil v nemocnici. "Teď už se léčí doma a je v dobré náladě. Vzhledem ke zlomené klíční kosti ale nemůže zatím bubnovat," dodal Máka. Zda bude mít zranění trvalé následky, se zatím nedá vyloučit. "Doufáme, že tomu tak nebude."


Tata Bojs měli v srpnu hrát na třech festivalech - ve Vyškově (14. 8.), ve Vostrově-Mnichově Hradišti (22. 8.) a ve Vroutku (28. 8.). Tato vystoupení se neuskuteční.


Naopak stihnout by ale kapela chtěla společné turné s Ahn Trien, naplánované na konec roku. Mělo by navázat na album největších hitů Smetana, na turné s korejským triem a nakoncert na letošním festivalu Colours Of Ostrava.


Tata Bojs mají dosud na kontě třináct alb. Pětatřicetiletý Cais je společně s baskytaristou Mardošou zakládajícím členem Tata Bojs. Kromě bicích a zpěvu vytváří vizuální podobu všech nosičů a vystoupení kapely.


 

 

hav TN.cz