kdo to je?

Martucci pomlouvá Rychtáře na Facebooku! Kvůli této ženě

Má Josef Rychtář milenku?
Zdroj: tn.cz/ facebook
Brunetka tvrdí, že je novou přítelkyní Rychtáře.

Informace o životě nejznámějšího českého vdovce Josefa Rychtáře jsou málokdy obyčejné. Dodávají je lidé z jeho blízkého okolí i protivníci. Nyní se vynořila opravdu podivná zpráva!

Rychtářův sok Zdeněk Macura momentálně asi řeší své milostné potíže, takže eso z rukávu teď vytáhl Domenico Martucci, který si užívá slunce v italském městečku v Peschici.

 

 

Ozvala se mu totiž jistá slečna Jana, která tvrdí, že je novou přítelkyní Josefa Rychtáře a rve se za jeho čest. Martucci se na Facebooku dokonce pochlubil tím, co mu Rychtářova údajná přítelkyně Jana napsala: "Dobrý den, žádám vás o vaši laskavost, nechte být Josefa Rychtáře na pokoji... Jsem jeho nová přítelkyně, dneska s vámi hovořil a byla jsem u toho hovoru přítomná."

 

 

Jana se na Facebooku představuje jako velká fanynka Ivety a dokonce sdílela fotografii, jak pokládá kytičku u domu v Uhřiněvsi. Sám Martucci však o této ženě pochybuje, i když mu velmi vrtá hlavou, jak by mohla vědět, že s Rychtářem telefonoval, když o rozhovoru s ním nikomu neřekl. To totiž podporuje spekulace, že by se záhadná brunetka mohla vyskytovat v Rychtářově blízkosti. 

 

 

Informaci, že by si Rychtář našel milenku tak brzy po smrti Ivety, sám vdovec popřel. "Někdo se chce zřejmě zviditelnit. Je to nechutné," řekl deníku Aha!. Po tragédii, která se jeho ženě stala 29. dubna, plánuje dožít sám. 

TN.cz