Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 30.4. 2014 19:44
Rekonstrukce

Otazníky kolem sebevraždy: Ležela Iveta na kolejích, seděla na nich nebo se postavila před vlak?

Zde zemřela Iveta Bartošová
Zdroj: TN.cz

Celým Českem v úterý prolétla zpráva, že Iveta Bartošová spáchala sebevraždu. Jak to s její smrtí ale vlastně bylo? Lehla si na koleje? Postavila si před vlak? Nebo si sedla na koleje a čekala až ji přejede?

Smrt zpěvačky Ivety Bartošové otřásla celým Českem. Spáchala sebevraždu! Zemřela v Uhříněvsi, nedaleko svého domu, pod koly vlaku jedoucího z Prahy do Benešova. Přečtěte si, jak se vše odehrálo.
 

Iveta Bartošová okolo 11. hodiny vyšla ze svého domu, ušla několik stovek metrů k železničnímu přejezdu v Uhříněvsi. Cestou jí okolo čtvrt na dvanáct potkala svědkyně. "Byla velmi hubená a šla až podezřele pomalu," uvedla.
 

SPECIÁL O SMRTI IVETY BARTOŠOVÉ NAJDETE ZDE!
 

Když došla ke kolejím, vydala se směrem k Praze, a čekala až pojede vlak. Když se vynořil, šla proti němu. "Vyčkávala, jakmile ta souprava dorazí do její úrovně," řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Strojvůdce mimo kameru pak řekl, že šla stále proti vlaku a těsně před střetem si sedla na koleje.
 


 

Vlak krátce před nehodou jel asi stokilometrovou rychlostí, když strojvůdce viděl postavu na kolejích, začal ihned troubit a brzdit, tragickému střetu ale už nedokázal zabránit. "Ten střet byl natolik fatální, že přivolaný lékař mohl konstatovat devastující zranění, která vedla ke smrti," doplnila Zoulová.
 


Iveta Bartošová si na život sáhla v pondělí 29. dubna nedaleko domu, kde bydlela. 29. den v měsíci je pro Ivetu příznačný. 29. července 1985 totiž tragicky zahynula její první láska Petr Sépeši. Shodou okolností také pod koly vlaku. Tehdy Sépeši vjel autem na přejezd právě v době, kdy přijížděl vlak. Byl na místě mrtvý. Letos tomu bude 29 let. V den, kdy si Iveta vzala život, se narodil i její druhý manžel Josef Rychtář. Mělo to něco symbolizovat?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

´On je teď doma, takže to nejde!´ Co ještě řekla Iveta ve svém posledním telefonátu?

Děsivé fotky z mobilu: Tělo Ivety Bartošové na kolejích než ho zakryla plachta

tn.cz / hmr
Reklama