Ostatky zpěvačky

Rychtář o popelu Ivety Bartošové: Nikomu ji nedám, ani gram!

Josef Rychtář
Zdroj: Fotografie: Isifa.com

Vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové Josef Rychtář má jasno, nikomu urnu s popelem své ženy nevydá. A ani se o ni nehodlá dělit!

Vztahy Josefa Rychtáře a Ivetiny rodiny jsou na bodu mrazu. Poté, co nevyslyšel jediné jejich přání ohledně pohřbu i místa posledního odpočinku, se však není čemu divit.


Ani ostatků své dcery se paní Svatava Bartošová nedočká. Rychtář chce Ivetu jenom pro sebe. "Ivetka musela být z pochopitelných důvodů zpopelněna a to dělení, to prostě nejde. To je, jako kdybych jí uřízl ruku. Měla by zůstat tak, jak je - i v tom zpopelněném stavu. I kdybych odsypal gram popela, bylo by to, jako kdybych jí sebral kus těla," řekl Rychtář Blesku.

 

Vdovec má v plánu dožít sám, jen se vzpomínkami na svou slavnou ženu. Rychtář možná ale bude mít splnění těchto slov těžké, už teď se na něj totiž lepí ženy.

 

 

Pomoc u něj měla vyhledat bývalá partnerka jeho soka Macury a na internetu se za novou partnerku vdovce označuje jistá fanynka Ivety. Zájemkyň tak jistě bude dost. Jak dlouho bude Rychtář s urnou zesnulé ženy sám, je tedy možná jen otázka času.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Josef Rychtář má jasno: Popel Ivety si nechám doma

Mapování Rychtáře: Jeho chování je vážně divné

Související témata:
TN.cz