Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Hrozivá apokalypsa

Jak bude probíhat KONEC SVĚTA? 5 věcí, které ještě musíte stihnout!

Celý svět už se pomalu připravuje na konec světa, ten by podle mnohých měl nastat 21. prosince 2012. Jak bude pátek vypadat, známe přesný scénář?

Apokalyptický konec světa se neúprosně blíží, podle některých teorií nastane už dnes. Většina lidí z toho má ale spíše legraci. Podívejte se, jaký scénář pátečního konce světa se šíří po internetu na sociálních sítích. Podle něj byste měli stihnout několik zásadních věcí. O tom, co nás v pátek čeká informuje slovenský portál TVnoviny.sk.
 

1. Zrekapitulujte svůj život

Nejlepší je to udělat na oslavě s rodinou a přáteli. Uvařte dobrou večeři, pozvěte příbuzné, nejbližší přátelé a známé. Vytáhněte staré fotografie, zavzpomínejte na dětství, studentské časy i mládí.
 

2. Odpusťte si navzájem
 

Přiznejte staré hříchy, pochvalte se a pokud je to možné, odpuste všem, kteří vám ublížili. Sousedům ale i třeba šéfovi. Přemožte se a vzájemně si věnujte pár vlídných slov a objetí.
 


3. Neplačte

 

Na to už je příliš pozdě.
 


4. Zpívejte a tancujte

 

Co jiného vám zbývá? Konečně si můžete zpívat z plných plic a nemusíte se stydět. Známí vám pár falešných tónů odpustí, protože je to naposledy. Pokud máte s kým, zatancujte si. Vyhněte se však baladám, ty by vás mohly zbytečně dojmout.
 


5. Poděkujte

Měli byste poděkovat Bohu, rodině, přátelům, kolegům v práci. Na kolena padat nemusíte, aby to nevypadalo příliš teatrálně.
 


A jaký je přesný scénář páteční apokalypsy? Na internetu na sociálních sítích koluje „oficiální“ program celého konce světa, který je časově detailně naplánovaný.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

KONEC SVĚTA: Bojí se ho i doktor Hanák z Ordinace?

Poslechněte si šest songů o konci světa
Vtipy - dnes na téma KONEC SVĚTA

Jágr o konci světa: Beru si prášky na spaní a čekám, vedle koho se probudím

Magický 21. prosinec 2012: Kartářka prozrazuje, co nás skutečně čeká
Nejlepší filmy o konci světa

 

tn.cz / hmr