Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

je to pecka!

EXKLUZIVNĚ: První videoklip skupiny Portless

Debutové album New Ride kapely Portless – čtyř bývalých členů Support Lesbiens v čele s Kryštofem Michalem, ještě nestihlo vychladnout a už se ho tahle parta chystá pokřtít. Stane se tak v rámci „Komerční banka New Ride tour“, které zavítá do tří největších českých měst.

"Už se nemůžu dočkat a těším se jak malý kluk. Je to naše první turné a přitom minimálně dvacáté,“ říká s nadšením Kryštof Michal. Portless měli léto plné festivalů s velice pozitivními reakcemi publika.


"Chceme energii, která doprovázela naše festivalová vystoupení, několikrát znásobit a dokázat fanouškům, že na naše koncerty se vyplatí chodit,“ přidává bubeník Zbyněk Raušer. Těsně před prvním koncertem v pražském Lucerna music baru se kapela rozhodla vypustit druhý singl z desky, který nese název "Hero“.
 

"Je to hodně silná a chytlavá věc, která mě na desce baví snad nejvíc,“ popisuje nový singl baskytarista Jan Daliba. „Hero“ bude mít exklusivní premiéru 7.11. Desku „New Ride“ pokřtí v každé zastávce turné zástupce humanitární organizace UNICEF ČR, které skupina Portless věnovala píseň s názvem „Run Away“.
 

Navíc část výtěžku z prodeje alba podpoří vzdělávací programy UNICEF. „Velmi si vážíme podpory Portless, jelikož je to poprvé v historii Českého výboru pro UNICEF, kdy mu byla věnováno hudební dílo,“ říká ředitelka organizace Pavla Gomba.
 

TERMÍNY KONCERTŮ:

12.11. Praha – Lucerna music bar
19.11. Ostrava – Fabric music club
20.11. Brno – Metro music bar
 

TN.cz