NA VLASTNÍ OČI: O šlendriánech a kontroverzním senátorovi

Poodhalení kriminálních kauz, korupční jednání úředníků a politiků, neetická jednání v nejrůznějších sférách – to vše přináší pořad Na vlastní oči. Investigativní žurnalistiku v podání předních českých novinářů v čele s Jankem Kroupou a Josefem Klímou v pořadu Na vlastní oči budete moci sledovat na TV Nova každou středu ve 21:45 hodin.

V prvním díle pořadu Na vlastní oči uvidíte reportáž Janka Kroupy, který mapuje kontroverzní aktivity jednoho významného senátora.
Ten sice do politiky před lety vstupoval jako učitel a vědecký pracovník pocházející ze skromných poměrů, během pobytu na politickém výsluní ovšem jeho rodina začala záhadně bohatnout.

Reportér Lukáš Landa navštívil velmi zvláštní rodinu, která se rozhodla vyčlenit z civilizace a žít „na divoko“ v harmonii s přírodou. Přesto, anebo právě proto, se občas dostávají do hledáčku českých úřadů. Co přivedlo tuhle rodinu až na seznam mezinárodně hledaných Interpolem – to se dozvíte v reportáži.

Tereza Krumpholzová natočila případ jednoho vykutáleného moravského léčitele, který tvrdí, že díky své nadpřirozené schopnosti, rentgenovému zraku, umí na jakoukoliv vzdálenost stanovit diagnózu. A následně pak také vyléčit v podstatě každou chorobu včetně těch smrtelných. Tereza se rozhodla jeho schopnosti osobně prověřit. Podívejte se jak test dopadl.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / vem