Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.6. 2008 16:26

Otevřená zpověď sexuálních deviantů. VIDEO

Zdroj: TV Nova

Podívejte se na otevřené rozhovory. Tři sexuální devianti přiznali, jaké je trpět sexuální poruchou.

Je to přesně šest dnů, co policie zatkla pedofilního vraha Antonína Nováka. Přiznal se, že znásilnil a zabil devítiletého Jakuba Šimánka. Policie ve čtvrtek na případ uvalila absolutní informační embargo.


To, jak a proč zrůdný čin Novák spáchal a hlavně co při něm cítil, ví jen on sám. My se vám jeho pocity pokusíme přiblížit v rozhovoru se třemi pacienty psychiatrické lečebny, kteří se na rozdíl od Nováka léčí.


První, kdo na videu mluví, je dvacetiletý Michal Slabý. S diagnózou patologické sexuální agresivity se léčí pět měsíců. Druhý rozhovor posyktl 46letý Emil Pecháček. V léčebně je osm měsíců, jeho diagnóza zní sadomasochistická homosexualita.


Jako třetí promluvil pan Josef. Trpí patologickou sexuální agresivitou a v minulosti už dokonce jednu ženu zabil. Léčí se rok.


Než přišli do léčebny, tak stačil jakýkoli impuls a svou nemoc nedokázali nijak potlačit. Poté bez jakýchkoliv zábran sexuálně obtěžovali a trýznili své oběti. Za své činy jsou však plně zodpovědni.


Rozdíly mezi muži z léčebny a Antonínem Novákem, který zabil malého Jakuba, ale jsou. Novák se vědomě vyhýbal léčbě a to, co udělal po znásilnění malého chlapce, už podle odborníků nebyl žádný nekontrolovatelný sexuální chtíč, ale chladnokrevně a promyšleně provedená vražda.


Více informací k případu najdete zde.

bar s přispěním Davida Pika tn.cz