Sestřelil auto, když prchal před policií. Vezl malé děti. DRSNÉ ZÁBĚRY

Hledaný muž se snažil na Karlovarsku ujet policii a havaroval. Při nehodě byli zraněni tři dospělí a dvě děti.

V Ostrově na Karlovarsku pronásledovali policisté postarší modrý golf skrz město. Za volantem golfu seděl jednatřicetiletý celostátně stíhaný muž, který se vyhnul policejnímu zátarasu. V autě byla i jeho žena a dvě děti ve věku tři a čtyři roky. Autosedačka nebyla v autě ani jedna. CELOU UDÁLOST ZACHYTILA PRŮMYSLOVÁ KAMERA!

"Muž má zákaz řízení vozidel a bylo po něm vyhlášeno celostátní pátrání kvůli páchání majetkové trestné činnosti. Hlídka se snažila muže zastavit, ale ten se jí vyhnul a ujel. Policisté za použití světelných i zvukových výstražných znamení pronásledovali řidiče ve voze několika ulicemi," řekl mluvčí karlovarské policie Pavel Valenta.


Stíhaný řidič dojel přes město až na výpadku směrem na Chomutov. V obci Dolní Žďár auto smykem obrátil a začal se vracet do města. Tam na něho čekal zátaras z policejních vozů.


Muž pak vjel na červenou do křižovatky, kde se srazil s červeným vozem kia. Jeho řidič je také zraněn. Hledaný řidič se zakrvavený vypotácel z auta a začal před policisty prchat.


Policie byla ale v těsném závěsu a muže vzápětí dopadla. Při havárii byla vážně zraněná jak manželka, tak obě děti hledaného muže. Přední sklo auta nese jasné známky nárazu hlavy.


S automobilovými honičkami se v posledních dnech přímo roztrhl pytel. Včera jsme vás informovali o honičce se zlodějem aut ve Zruči nad Sázavou a v Praze. Sledovali jsme i nepovedenou krádež Škody Octavie v Děčíně.


Podívejte se na video ze včerejší akce ve Zruči.rik TN.cz