Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2008 17:40

Jakubův vrah osahával další děti. Podívejte se, kde žil

Antonín Novák
Zdroj: tn.cz

Slovák, který zavraždil malého Jakuba, osahával v Česku nejméně 10 dětí.

Antonín Novák měl před Jakubem podle policejních informací osahávat minimálně deset dětí. Zvrhlé sexuální chutě si ukájel v Olomouci a Havlíčkově Brodě.


"To, co udělal, je hnusota největšího kalibru," komentoval Jakubovu vraždu Antonín Valíček, který vlastní ubytovnu, kde zvrhlík bydlel.


Podívejte se, kde Antonín Novák bydlel


Celkem deset kluků Novák osahával na přirození, k čemuž se přiznal. Kriminalisté prověřují i možnost, že v minulosti někoho z nich znásilnil.


Policie proto vyzývá všechny, kdo přišli s pedofilním Slovákem do styku, ať se přihlásí na linku 158.Obrat ve vyšetřování?


Podle neoficiálních informací také policie pozměnila scénář událostí, které skončily násilnou smrtí devítiletého Jakuba. Pedofil ho nezabil v ubytovně, ale až za městem.


Vyšetřovatelé teď pátrají po svědcích, kteří mohli Nováka s chlapcem vidět, jak vycházejí z ubytovny osudný květnový den mezi 16. a 18. hodinou.


"V průběhu několika dní budou známy oficiální výsledky pitvy," uvedla policejní komisařka Lenka Burýšková.jzl s přispěním Filipa Pultara TN.cz