Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Netradiční mobilní řešení

Strčte si mobil do tabletu: PadFone Infinity

Asus PadFone Infinity
Zdroj: oficiální zdroj
Asus PadFone Infinity

Elegantní, výkonný, odolný a chytrý telefon s velkým pětipalcovým displejem stačí vložit do dokovací stanice a hned budete mít k dispozici větší pracovní plochu a telefon se dobije.

ASUS si rád hraje se slovíčky a ještě raději s mobilními telefony a tablety. Nedávno jsme vám představili novinku ASUS FonePad – tablet, který umí telefonovat. Teď se podíváme na ASUS PadFone Infinity – telefon, který snadno přeměníte na tablet.

 

PadFone Infinity je chytrý mobilní telefon s velkým pětipalcovým displejem a obrovským rozlišením 1920x1080 bodů (Full HD). Jeho odolné hliníkové tělo má tloušťkou 6,3 milimetrů a je doslova přecpané výkonem. Ukrývá čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 1,7GHz, který se stará o bleskové reakce operačního systému Android, pro data je k dispozici paměť s kapacitou 64GB. Telefon podporuje LTE sítě s rychlostí stahování dat až 100Mbit/s a DC-HSPA+ (až 42Mbit/s), samozřejmostí je připojení prostřednictví Wi-Fi a Bluetooth, potěší vás i MyDP port, který umožňuje přenášet 1080p Full HD video prostřednictvím Micro-USB portu.

 

 

ASUS PadFone Infinity je vybaven 13megapixelovým fotoaparátem s clonou f/2.0 a pětisegmentovými čočkami, který dokáže pořizovat detailní fotky. Speciální procesor vylepšuje kvalitu fotek při špatném osvětlení a umožňuje zařízení zachytit až 100 sekvenčních fotek a zároveň nahrávat 1080p Full HD video.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Všechny články speciálu o mobilních telefonech, tabletech a technologiích
Nejlepší mobily, tablety a mobilní aplikace
Nejlevnější mobil stojí jen 370 korun a vydrží měsíc bez nabíjení!
Tyhle telefony vám můžou zachránit život! Podívejte se, jak fungují
 


Telefon se dá po vložení do dokovací stanice PadFone Infinity Station přeměnit na tablet s 10,1“ Full HD displejem, který prodlouží výdrž zařízení až třikrát. Unikátní konstrukce telefonu a tabletu v jednom vás zbaví nutnosti synchronizovat data mezi těmito dvěma zařízeními. Data a nastavení v PadFone Infinity jsou po zadokování okamžitě k dispozici i u PadFone Infinity Station a běžící aplikace se hladce přizpůsobí většímu displeji. Účty za mobilní data budou také nižší, neboť je lze sdílet na obou zařízeních. PadFone Infinity vydrží bez nabíjení až 19 hodin hovoru v 3G síti a až 40 hodin při zapojení do dokovací stanice PadFone Infinity Station. Ta disponuje baterií, která dokáže plně dobít PadFone Infinity až třikrát.

 

 

ASUS PadFone Infinity bude během dubna v prodeji na Taiwanu a v průběhu druhého čtvrtletí roku 2013 také v dalších vybraných zemích. Cena PadFone Infinity 64GB včetně PadFone Infinity Station je 999 euro. Přesné ceny a parametry se mohou na jednotlivých trzích lišit. U nás se může pohybovat kolem 25000 Kč. Mírně tak překročí již dříve uvedený komplet telefonu a tabletu ASUS Padfone 2, který je již v prodeji za 20-23000 Kč v závislosti na modelu (16GB nebo 32GB paměti).
 

vac