Nové příležitosti

Hledáte práci? Tyto velké FIRMY nabírají nové zaměstnance

Téma:

Velké firmy právě teď hledají nové zaměstnance, a to může být pracovní příležitost právě pro vás. Podívejte se, jaká volná místa jsou právě nyní ve vašem kraji.

Přijímat nové zaměstnance začne Správa železniční dopravní cesty. SŽDC je jedním z největších tuzemských státních zaměstnavatelů a do konce roku chce přijmout zhruba dvě stovky zaměstnanců. Do konce roku 2015 to má být dokonce 469 zaměstnanců po celé České republice. Nabírání se bude týkat zejména odborných dělnických profesí. Aktuální pracovní nabídky najdete ZDE. Přihlášky můžete posílat písemně i elektronicky.

 

Dobré pracovní vyhlídky mají obyvatelé v Královehradeckého kraji. Škoda Auto během oslav 80. výročí zahájení výroby v Kvasinách oznámila, že chce v horizontu dvou až tří let rozšířit kapacity tohoto závodu a nabrat asi 1500 nových zaměstnanců.  

 

Už teď ale můžete u tohoto zaměstnavatele najít zaměstnání, podívejte se ZDE. Postup je jednoduchý. Nejprve se zaregistrujte do systému pro nábor zaměstnanců Škoda Auto na webových stránkách firmy, pak pracovník náborového centra posoudí váš životopis a provede s vámi pohovor (osobní nebo telefonický). Pokud budete vyhovovat požadavkům, čeká vás ještě osobní pohovor s vedoucím daného výrobního úseku. Na další pracovní nabídky z Královehradeckého kraje se podívejte ZDE.

 

 

A jaké jsou další pracovní možnosti v Královehradeckém kraji? Volná místa má Česká spořitelna ZDE, Práci můžete najít i u firmy Penny Market, nabídky najdete ZDE. Další volná místa v tomto kraji naleznete ZDE

 

V Karlovarském kraji najdou lidé práci hlavně v lázeňství. Práci nabízí například Léčebné lázně Jáchymov ZDE, kde hledají například maséra, kuchaře nebo recepční. Nové zaměstnance nabírá i SKI KLÍNOVEC, ZDE. Další pracovní nabídky z tohoto kraje najdete ZDE

 

Plzeňském kraji nabízí volná místa ŠKODA JS. Uplatnění v této firmě najdou především absolventi technických a ekonomických vysokých škol, absolventi technických středních škol i absolventi učebních strojírenských oborů. Na aktuální nabídky se podívejte ZDE. Bohatou nabídku aktuálních volných pozic na Plzeňsku má také ŠKODA TRANSPORTATION, najdete ji ZDE. Další volná místa naleznete ZDE

 

V Jihočeském kraji se po zaměstnancích rozhlíží firma Bosch. Pracovní příležitosti tu najdou především inženýři a konstruktéři. Firma aktuálně nabízí desítky pracovních pozic, podívejte se ZDE, a registrujte se pomocí formuláře. Hledáte další pracovní příležitosti v Jihočeském kraji, podívejte se ZDE.

 

 

 

Praha je tradičně na pracovní příležitost bohatá. Nejvíc zaměstnanců aktuálně shání ČSOB. Československá obchodní banka hledá především klientské a úvěrové poradce do svých poboček po celé Praze. Práci zde však najdou i programátoři, podívejte se ZDE. Volná místa v Praze nabízí i O2. Produktový manažer, specialista řízení dodavatelů, webový analytik, specialista marketingové komunikace, konzultant značkové prodejny - to jsou pozice, které momentálně shání do této firmy v hlavním městě. Další pracovní nabídky této firmy najdete ZDE. Podobné pracovní příležitosti nabízí i T-Mobile, podívejte se ZDE. Jiné pracovní pozice najdete ZDE.

 

Ve Středočeském kraji můžete zkusit štěstí u RWE, pracovní nabídky této firmy si prohlédněte ZDE. I v tomto kraji nabízí volná místa Česká pojišťovna, podivejte se ZDE. Práci můžete najít i v mladoboleslavské automobilce Škoda Auto, na nabídky se podívejte ZDE, a ZDE najdete pozice, které nabízí Úřad práce.

 

V Ústeckém kraji je největším zaměstnavatelem Česká pošta, volná pracovní místa najdete ZDE. V tomto kraji můžete najít pracovní příležitost také u O2, podívejte se ZDE. Na další volná pracovní místa v Ústeckém kraji se podívejte ZDE


 

V Libereckém kraji momentálně poptává zaměstnance česká firma PRECIOSA. Uplatní se ZDE například konstruktér, mistr kovovýroby, svářeč nebo průmyslový inženýr. I v Liberci najdete zaměstnání u firmy T-Mobile, podívejte se ZDE. Volná pracovní místa nabízí i Úřad práce v Liberci ZDE.

 

Pracovní nabídky existují i v Jihomoravském kraji. Firma ABB hledá recepční, konstruktéra elektro, IT adminstrátora a další pracovní pozice, podívejte se ZDE. Práci můžete najít i u České spořitelny ZDE. Další volná místa v Jihomoravském kraji najdete ZDE.

 

Česká spořitelna nabízí práci i v Moravskoslezkém kraji, nabídky najdete ZDE. Práci nabízejí i velké firmy v Moravskoslezkém kraji, například Arcelor Mittal OStrava, podívejte se ZDE. Pro absolventy nabízí příležitosti Třinecké železárny, najdete je ZDE. V tomto kraji najdete i další volná místa ZDE.

 

 

Pracovní nabídky jsou také v Kraji Vysočina. I v Jihlavě najdete práci u firmy BOSCH, na nabídky se podívejte ZDE. Práci momentálně nabízejí i Moravské kovárny, podívejte se ZDE. Na Vysočině najdete další pracovní nabídky ZDE.

 

V Olomouckém kraji nabízí volná místa strojírensko-metalurgická společnost UNEX. Aktuální pozice najdete ZDE. V tomto kraji hledá zaměstnance i Česká spořitelna, podívejte se ZDE. I firma Honeywell nabízí nová místa ZDE. Další pracovní nabídky najdete ZDE.

 

V Pardubickém kraji nabírá nové zaměstnance firma Panasonic Automotive Systems Czech. Její poptávku najdete ZDE. V tomto kraji můžete najít práci i u GE Money ZDE. Zda je na Pardubicku práce právě pro vás, se podívejte ZDE.

 

 

Desítky aktuálních pracovních pozic nabízí i Česká pojišťovna. Hned několik jich je ve Zlínském kraji, podívejte se ZDE. Zaměstance hledá i firma CROSS Zlín, vyrábějící technologické komponenty pro silniční elektroinfrastrukturu. Na její nabídky se podívejte ZDE. Další volná místa v tomto kraji najdete ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Bacha na Facebook, může vás připravit o práci!

Sexy Tomáš Matonoha měl nesexy práci: Živil se jako uklízeč

První práce? Nenechte se sebou zametat
Nebojte se práce "za pultem"
4 chyby v životopisu, které vás připraví o práci
10 nejčastějších chyb při odpovídání na pracovní inzeráty. Vyvarujte se jich!
Profil na sociální síti. Víte, kdy vás připraví o skvělé zaměstnání?

pet TN.cz