kraj po kraji

Kam s ním když jedete na dovolenou? Přehled zvířecích hotelů v Česku

pes
Zdroj: TV Nova
Kam dát svého miláčka, když jedete na dovolenou?

Tisíce Čechů řeší každý rok během prázdnin stále stejný problém. Kam dát svého čtyřnohého miláčka, když odjíždí na dovolenou. Ne všichni totiž mají k dispozici ochotné příbuzné, kteří pejska nebo kočičku rádi pohlídají. Od toho tu jsou zvířecí hotely.

Jedete na dovolenou a nemáte komu svěřit vašeho mazlíčka? Ať se jedná o psa, kočku, křečka nebo třeba krajtu tygrovanou, určitě najdete zvířecí hotel, který se vám o vašeho miláčka dobře postará.

 

V tabulce na konci článku najdete přehled zvířecích hotelů po krajích

 

V Česke republice je takových zařízení mnoho a najdete je skoro v každém kraji. Pokud se rozhodnete svěřit své zvířátko do péče "hotelu“, určitě si jej nejprve pořádně prověřte. Rozhodně se nerozhodujte při výběru jen podle ceny. Mnoho informací a ohlasů předchozích klientů najdete jistě na internetových fórech a diskuzích. A osobní setkání s provozovatelem psího hotelu je samozřejmě zkušenost a poznatek k nezaplacení.

 

 

Rozhodně buďte při výběru hotelu pro vašeho miláčka velmi opatrní. Důkladně si prohlédňete celý prostor, dejte pozor, jak je v areálu uklizeno a všímejte si maličkostí. Podle těch často poznáte, jak se o vašeho rodinného mazlíčka postarají.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hru