minule dostal bronz

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Jak se změnil Hlučín po roce?

Prázdninový inspektor TV Nova se vydal zkontrolovat sportovně rekreační areál Hlučín Štěrkovna na Opavsku. Kemp nemá v Televizních novinách premiéru. Prověřovali jsme ho loni a našli jsme tam hned několik nedostatků. Jak to tam vypadá po roce, na to se teď pojďme podívat.

Kemp Hlučín Štěrkovna na Opavsku. Hlavním tahákem je tady vodní nádrž, která má 130 hektarů. Kvůli ní sem jezdí turisté domácí i ze zahraničí. Ale žádné otálení. Jdeme se rovnou podívat jak si kemp stojí. Začneme ubytováním.


Pátráme ve vzpomínkách, jak to bylo loni. A ať pátráme, jak pátráme, nic moc se v nich nezměnilo. To znamená jedna místnost, v ní dvě palandy a přibyla nějaká ta skříňka.

 

Ředitel areálu Petr Breitkopf nám sděluje ceny: „60 korun za stan, 80 korun za vozidlo, pokud si u nás chcete koupit chatku, tak chatka na 2 a více nocí stojí 500 korun.“


 

Co se jídla týče - restaurace jsou tady hned dvě a narazíte tu i na rychlé občerstvení. A abychom byli spravedliví, musíme pochválit sportovní zázemí: "Máme tady 2 beachvoleyballové kurty, tenisový kurt, nabízíme tady minigolf, velkou atrakcí areálu jsou vodní lyže,“ líčí ředitel.

 

Když jsme minule kemp navštívili, tak nám počasí nepřálo, tentokrát je ale voda teplá a hlavně čistá. Toalety tady najdete dvoje. O těch uprostřed kempu bychom řekli z nouze ctnost. Záchody i umyvadla špinavé.To platí i o sprchách. Problém je, že se nachází až na konci kempu. Stejně jako loni, tak i letos dáváme bronzovou medaili, ale jenom s odřenýma ušima. Rozhodně tady mají ještě co zlepšovat.

Související témata:
jox TV Nova