Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

inspekce kempu

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR vyrazil do kempu u Lanškrouna! Co tam objevil?

Prázdninový inspektor televize Nova stále křižuje republiku a hodnotí pro vás kempy. V úterý zamířil do jednoho na Orlickoústecku, konkrétně se zaměřil na kemp u Lanškrouna. Jak se mu tam líbilo?

Z Pardubic či Olomouce je to do kempu přibližně 70 kilometrů. Samotné místo vypadá příjemně, lidé jsou tam doslova obklopení přírodou. Překvapením však je, že v kempu na příliš mnoho dalších návštěvníku nenarazíte.


Louka je totiž až na tři stany prázdná. Důvodem bude zřejmě to, že kemp letos zahájil první sezónu a lidé sem cestu teprve hledají. Zázemí přitom není vůbec špatné. Místní restaurace působí příjemně a poblíž je i hřiště na plážový volejbal.


Ani k vodě to není daleko. Rybník je totiž od kempu jen několik metrů. Zajít chuť si však musí nechat milovníci rybaření. Rybník je totiž pouze chovný.

 

 
Podle provozovatelky kempu by navíc v okolí měl být houbařský ráj. To se ale televiznímu inspektorovi Petru Brzkovi nepotvrdilo. "Za dvacet minut jsme zjistili, že nám na recepci lhali. Nenašli jsme vůbec nic, ale je to pravděpodobně kvůli tomu, že v lese je velké sucho," popsal.


Zázemí samotného kempu však do budoucna nabídne více. Přibýt by měly dřevěné chatky a budují se i apartmány pro pětadvacet lidí. "Chtěla bych pro lidi saunu, chtěla bych vytvořit příjemný prostředí, který se snažíme budovat po dobu dvou let," popsala provozovatelka kempu Stanislava Zachařová.
 

TN.cz