Výběr receptů

Pribiňák či bábovka: 10 NEJLEPŠÍCH RECEPTŮ od vás, které Hruška dovedl k DOKONALOSTI

Recepty - Láďa Hruška_3
Zdroj: TN.cz

Vařit se dá levně a chutně. Každý týden to ostatně dokazuje reportér Ládislav Hruška, který pro diváky televize Nova připravuje recepty za pár korun. Na základě vašich reakcí jsme vybrali TOP 10 receptů, které vaříte nejčastěji.

Anketa

Který z levných receptů Ládi hrušky je nejlepší


Hlasovalo 17260 lidí. (Muži: 17014 | Ženy: 246)
Láďa Hruška má talent sám vymýšlet a připravovat geniální recepty, ale také čerpá přímo z vašich rad a námětů.
 

Nebojí se přiznat, od koho daný recept pochází a pak ho proměnit v chuťovou bombu. Vybrali jsme ty recepty, které vy i Láďa považujete za nejlepší.
 

Čtenáři zpravodajského portálu TN.cz a diváci televize NOVA navíc oddaně posílají každý den stovky fotek do redakce, aby se pochlubili, jak jim šla práce od ruky a jaké výtvory vykouzlili u sebe doma.
 

Možná bychom to neměli prozrazovat, ale Láďa Hruška má z těchto fotek vždy velkou radost. Zvlášť ho potěší fotky od dětí a starších lidí. Protože v kuchyni by mělo být nejen jídlo, ale také radost.
 

Jenže recepty podle Ládi Hrušky nejsou jen dobré, levné a většinou také rychlé, ale mnohy je v nich více nutriční hodnoty, než u podobných výrobků zakoupených v českých supermarketech. Láďa Hruška sice šetří a snaží se vyrobit jídlo s minimálními riziky, na straně druhé ale netouží vydělat za každou cenu, tak jako mnozí prodavači.
 

Recept na domácí "pribiňák" za 5 korun

 

Po této dobrotě se budou olizovat nejen děti. Navíc vás domácí "pribiňák" vyjde o hodně levněji než v obchodě. Jedna porce stojí jen 5 korun!

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na domácí pizzu z pomazánkového másla

 

Pizzu milují malí i velcí. Recept na jednoduchou, levnou, chutnou, ale hlavně výbornou, jste poslali vy. Smícháte pouze pomazánkové máslo a mouku. Pak už si pizzu dochutíte tak, jak sami chcete.

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na pudinkové šneky

 

Mlsouni, kteří mají rádi sladké se můžou radovat. Láďa Hruška přichází s receptem na delikátní a slaďoučké pudinkové šneky. Ty se hodí jak na svačinku nebo snídani, ale také jen jako mls. Příprava pudinkového šneku vás přijde na pouhých 1,50 korun. V obchodě takový šnek stojí i více i 20 korun a úspora je tak už znát.

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na domácí tavený sýr

 

Udělejte si čtvrt kila poctivého domácího taveňáku. zabere vám to jen 15 minut a náklady jsou minimální. Dobrůtku si uděláte za pouhých 18 korun. A zvládne to opravdu každý.

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na lučinu

 

Inspektor televize Nova se pustil do výroby oblíbeného sýra typu lučina. Chtěl vyzkoušet, jestli se pochoutka dá vyrobit doma, a jestli to náhodou nevyjde i levněji. A dopadlo to opravdu výborně! Reportér Láďa Hruška vyrobil lahodný sýr za čtvrtinovou cenu. Vyzkoušejte si ho také.

 

 

RECEPT NAJDETE ZDE.

 

Recept na pivní rohlíky

 

Inspektor televize Nova se pustil do pivních rohlíků, respektive se rozhodl toto oblíbené pečivo upéct sám podle prověřené receptury. Jaký je recept na křupavé rohlíky, které vás navíc vyjdou LEVNĚJI než v obchodě?

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na domácí chleba

 

Inspektor Láďa Hruška vyzkoušel recept na domácí chléb. Příprava není náročná. Výsledný bochník je levný a hlavně chutný! Vyšel jen na 12 Kč.

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na sýrové bulky

 

Tentokrát si inspektor Láďa Hruška přichystal další hitovku. Oblíbené, ale v obchodech drahé sýrové bulky prý upečete za polovinu a opět hravě a snadno.

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na domácí koblihy

 

Inspektor televize Nova Ladislav Hruška vyzkoušel recept, který zní skoro dietně. Nesmažené koblihy z trouby. Chutnají koblihy bez omastku skutečně jako koblihy? A jaký je recept?

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

Recept na rychlou bábovku

 

Inspektor Láďa Hruška tentokrát připravil bábovku podle receptu, který mu přišel mailem hned od několika diváků. Kouzlo v tomto případě spočívá v tom, že k jednoduché přípravě potřebujete jen hrneček a několik ingrediencí.

 

 

RECEPT NAJDETE TADY

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ewa Farna prozradila, proč je tlustá. To jste nečekali...

Britové hodnotí na videu česká jídla: Je to stejně pitomé jako jejich kuchyně

Související témata:
TN.cz