TO MÁME JÍST?

TO JE HNUS! Čtenářka našla v rohlíku zapečenou myš! FOTO

Myš zapečená v rohlíku - 3
Zdroj: došlo mailem

Tak to se zase někomu něco podařilo. Čtenářka Ilona nám poslala do redakce fotografie rohlíku, ve kterém byla zapečená myš. Rohlíky zakoupila v prodejně COOP v Mořkově.

Výrobci potravin si stále nedávají dostatečný pozor. Důkaz nám do redakce poslala paní Ilona, jejíž přítel našel v rohlíku zapečenou myš. " V pátek jsem byla koupit rohlíky v obchodu COOP v Mořkově. V sobotu ráno jsem nachystala snídani - hermelín a k tomu rohlík zakoupený v pátek. Já jsem posnídala první, přítel šel mezitím zatopit a pak přišel také posnídat. Vzal si hermelín a přikousl si rohlík. Při druhém kousnutí si ale všiml uprostřed rohlíku tmavého místa. Rohlík proto rozpůlil a jak se podíval, co to je, okamžitě ho odhodil a utíkal na wc," popsala nám šokující nález paní Ilona.

 

GALERIE: Myš zapečená v rohlíku

1
/
3
Zdroj: došlo mailem
Myš zapečená v rohlíku - 3

 

V rohlíku byla totiž zapečená myš. "Bylo mu zle a chtěl jít ihned do obchodu, kde byly rohlíky zakoupené, ale obchod už byl zavřený.Bohužel dodavatele pečiva nevím," píše dál paní Ilona a dodává: "Je nepochopitelné, jak v rohlíku může být zapečená myš. Obchod za to nemůže, ale dodavatel daného pečiva ano," má jasno o viníkovi paní Ilona.

 

O případu jsme samozřejmě informovali Státní zemědělskou a potravinářskou inspekci. "Chceme na to upozornit, aby se mohlo něčemu podobnému příště včas zabránit," plánuje paní Ilona.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejhorší blafy české kuchyně: Podívejte se na jídla, po nichž se vám zvedne kufr

Britové hodnotí na videu česká jídla: Je to stejně pitomé jako jejich kuchyně

tn.cz / hru