Pomůžeme vám

Máte moc půjček? Tak z nich udělejte JEDNU, budete platit míň! RADY

Uzavírání půjček
Zdroj: Thinkstockphotos

Služba Konsolidace půjček vám může ulevit od starostí, když jste si vzali několik půjček najednou, a máte problém s jejich splácením. Je to možnost, jak snížit své měsíční výdaje o tisíce.

Konsolidace půjček, úvěrů a dluhů vám pomůže snížit výdaje vynakládané na splátku různých úvěrů a půjček. Její podstatou je možnost sloučení všech úvěrů do jednoho s menší měsíční splátkou. Rychle a efektivně tak můžete přizpůsobit splacení úvěrů svým momentálním potřebám.
 

Není to však jen řešení pro dlužníky, kteří mají potíže se splácením. Konsolidace půjček může využít každý, kdo chce na splátkách ušetřit. Vhodný kandidát na konsolidaci půjček musí být ve věku 18-65 let a mít alespoň 2 ještě nesplacené finanční závazky.
 

Je třeba si uvědomit, že konsolidace půjček nesníží absolutní dluh dlužníka, ale pouze sníží splátky. Tento krok je ale třeba zvážit a poradit se s finančním poradcem. Zdánlivě výhodná konsolidace půjček se vám může pěkně prodražit a je tedy třeba si dávat velký pozor, na jakou nabídku kývnete.
 

Pro srovnání jsme pro vás připravili kalkulačku, na které si můžete spočítat, jestli se právě vám sloučení půjček vyplatí. Najdete ji na stránkách Finančního rádce TN.cz TADY.
 

Jaké jsou výhody a nevýhody služby Konsolidace půjček? Podívejte se:

 


 

Zaměřte se tedy hlavně na informaci, kolik bude banka, kterou pro tuto službu zvolíte, chtít za předčasné splacení půjčky. Může se totiž lehce stát, že na konsolidaci svých půjček nejenže nevyděláte, možná dokonce proděláte. Tyto výhody a nevýhody platí obecně a můžou se v různých bankovních institucích lišit.Pokud máte jakékoli otázky ohledně financí nebo si nevíte s něčím rady, neváhejte se obrátit na poradnu Finančního rádce. Najdete ji ZDE.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pet TN.cz