ušetřete peníze!

Topná sezona se blíží! Neutrácíte tisíce za energie zbytečně? Finanční rádce vám poradí

Venku je už chladno a zase začínáme pomalu topit. Se zahájením sezóny a zároveň výrazným zlevňováním elektřiny vás možná napadlo, že byste mohli využít nové, výhodnější sazby. V záplavě nabídek konkurenčních firem na trhu se ale málokdo umí zorientovat. Finanční rádce TN.cz vám pomůže!

Česku je stále mnoho domácností, které platí za služby tisíce korun navíc. A to zcela zbytečně. V souvislosti s počátkem topné sezóny, která by letos mohla trvat až osm měsíců, se roztrhl pytel s novými nabídkami na dodávku levnější elektřiny. Lidé proto hledají dodavatele, kteří jim pomohou maximálně ušetřit. Většina z nich má ale problém rozluštit, které nabídky jsou ty nejvýhodnější. "Chtěla jsem vlastně ušetřit na plynu a na elektřině, ale těch nabídek je strašně moc na trhu," potvrzuje paní Miroslava Příbková.

 

ZDE si spočítejte si, kolik můžete ušetřit za energie!

 

Paní Miroslava z Prahy žije v bytě tři plus jedna a ročně za plyn a elektřinu utratí téměř padesát tisíc korun. V záplavě nabídek se nakonec zorientovala sama a díky jednoduché službě změnila dodavatele. "O finančním rádci jsem slyšela ve Snídani s Novou. Ukazuje mi, která ta společnost je nejlepší. Je tam kalkulačka, zadáte vyúčtování a tam mi to vyjelo. Teď na elektřině a plynu ušetřím řádově tisíce korun ročně," pochvaluje si paní Miroslava.

 

Výhodnější sazby si můžete ale v klidu domova spočítat i u mnoha dalších položek. "Tato služba by měla lidem pomoci vybrat tu nejvýhodnější alternativu. Nabízí asistenci s daleko více službami, od elektřiny, přes půjčky a kreditní karty až po oddlužení domácností," popisuje ředitel sekce nových médií TV Nova Pavel Krbec.

 

Ušetřit můžete i na ostatní nezbytných výdajích. Udělejte si přehled, kolik může být vaše úspora na energii, pojisteni nebo hypotéce. Online kalkulačky na TN.cz.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz