Ochrana před početím

VELKÉ SROVNÁNÍ: Která ANTIKONCEPCE je LEVNÁ i spolehlivá?

Antikoncepce
Zdroj: tn.cz
Ilustrační foto.

Stoupají ceny jídla, bydlení , benzínu i antikoncepce. Web TN.cz s portálem Penize.cz pro vás připravili velké srovnání cen antikoncepce. Jak si tedy za málo peněz užijeme hodně bezpečí?

Druhů antikoncepce je v Česku na výběr celá škála, přičemž některé jsou účinnější, jiné méně. Stejně tak platí, že použití některých může být dražší. Redakce TN.cz a Penize.cz připravily velké srovnání!


Za velmi spolehlivý způsob ochrany platí hormonální antikoncepce. Nejde přitom jen o pilulky, ale i o injekce, speciální náplasti, podkožní implantáty nebo vaginální kroužky.

 


Pokud však ženě hormonální antikoncepce nevyhovuje, protože kvůli ní musí bojovat s nežádoucími účinky jako jsou deprese, podrážděnost, ztráta chuti na sex nebo přibírání na váze, může sáhnout po jiném typu ochrany.


Mezi nehormonální antikoncepci patří například nitroděložní tělísko nebo pomůcky bránící spermiím proniknout k cíli. Patří mezi ně prostředky mechanické jako je kondom a pesar, nebo chemické, mezi které se řadí čípky, globule a spermicidní krémy. V rámci ideální ochrany by se však tyto antikoncepční pomůcky měly používat dohromady.


Podívejte se, kolik jednotlivé prostředky proti početí stojí a jaká je jejich spolehlivost:

 


 

DALŠÍ INFORMACE O CENĚ ANTIKONCEPCE NAJDETE ZDE!

 

 

sta s přispěním Penize.cz tn.cz / zdg